TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Trys Ievos dukterys

Kaina: 16,90 €
Kaina su kodu: 11,83 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 16.899 InStock
Į krepšelį

Knygos "Trys Ievos dukterys" aprašymas

"Trys Ievos dukterys" - tai istorija apie tikėjimą, draugystę, meilę ir išdavystę.

Rytai ir Vakarai - du pasauliai, dvi kultūros, dvi visuomenės ir trys moterys. Įžūli ateistė ir laisvės siekianti Šyryn, pamaldi, giliai tikinti ir hidžabą su vakarietiškais feminizmo principais suderinanti Mona ir abejonių kamuojama Perė. Trys skirtingos istorijos, trys moterys, trys musulmonės, „trys Ievos dukterys“.


Romano pagrindinė veikėja – Peri, pasiturinti sėkmingai ištekėjusi moteris, vyksta į vakarėlį prabangioje Stambulo pajūrio viloje. Pakeliui ją užpuola elgeta, o moteriai kovojant su pagrobėju dėl rankinės iš jos iškrenta sena fotografija. Tai – Perės studijų laikų Oksforde atsiminimas. Nuotrauka atgaivina senus prisiminimus apie metus, praleistus Europoje, ten sutiktus žmones ir patirtis, pakeitusias jos gyvenimą.


Studijuodama Oksforde, Perė (Abejojančioji) susibičiuliavo su dviem merginomis iš musulmoniškų kraštų. Iranietė Šyryn (Nusidėjėlė)– charizmatiška ir nuotykių ieškanti mergina, gyvenanti vakarietišku ritmu. Egiptietė Mona (Tikratikė) – ištikima tradicijoms ir vertybėms. Šios trijulės svarstymai apie islamą šiandienos pasaulyje, apie tikėjimą, laisvamanybę ir feminizmą patraukia universiteto profesoriaus Azuro dėmesį. Šis charizmatiškas dėstytojas veda šiuolaikiškas ir maištingas paskaitas apie religiją.


Prabangi vakarienė Stambule ir jos metu mieste vykstantys teroro išpuoliai atgaivina skaudžius Perės praeities išgyvenimus. „Trys Ievos dukterys“ jautriai paliečia aktualias šiandienos pasaulio problemas ir pasakoja apie skirtingų kultūrų sugyvenimą.Turkų rašytoja Elif Šafak – viena žinomiausių šių dienų Turkijos autorių. Gimusi Prancūzijoje, ji gyveno Jungtinėse Valstijose, Jungtinėje Karalystėje, o šiandien vis dar gyvena tarp Stambulo ir Londono. Pažintį su įvairiais kraštais ir kultūromis autorė perkelia į savo knygas, todėl jos skaitytojui atrodo nepaprastai tikroviškos ir gyvos. Autorė teigia, kad įkvėpimo ji semiasi iš tokių menininkų kaip dailininkas Francesco Goya bei balerina Pina Bausch.


Elif Šafak savo kūryboje derina Rytų ir Vakarų literatūros tradicijas. Ji parašė 15 knygų, kurios šiuo metu išverstos į 47 pasaulio kalbas. Lietuvių kalba išleistos trys jos knygos – „Stambulo pavainikė“, „Keturiasdešimt meilės taisyklių“, „Mečetė sultono dukteriai“. Ketvirtoji, „Trys Ievos dukterys“, tikrai patiks tiems, kurie tiki, jog išgyventi įvykiai ir prisiminimai niekada mūsų nepalieka.

  • Autorius: Elif Shafak
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663208

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Trys Ievos dukterys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Trys Ievos dukterys", Elif Shafak. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Elif Shafak su knyga "Trys Ievos dukterys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Trys Ievos dukterys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elif Shafak. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Trys Ievos dukterys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trys Ievos dukterys" perkama kartu