0

Pirkėjų atsiliepimai

Trys mažos nuodėmės: dokumentinė apysaka apie rašytojo Vytauto Kubiliaus gyvenimą

Kaina: 5,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Trys mažos nuodėmės: dokumentinė apysaka apie rašytojo Vytauto Kubiliaus gyvenimą" aprašymas

Dokumentinės apysakos "Trys mažos nuodėmės: dokumentinė apysaka apie rašytojo Vytauto Kubiliaus gyvenimą" centre - rašytojo Vytauto Kubiliaus, vienos talentingiausių ir ryškiausių asmenybių lietuvių literatūrologijoje, gyvenimas. Remdamasis V. Kubiliaus dienoraščiais, laiškais bei atsiminimais knygos autorius atskleidžia talentingo žmogaus ieškojimus, jausmus bei nuotaikas.Vytautas Kubilius (1926-2004) - viena talentingiausių ir ryškiausių asmenybių lietuvių literatūrologijoje bei kritikoje. Habilituotas mokslų daktaras, profesorius keturis dešimtmečius dirbo Lietuvių literatūros institute, išleido apie penkiasdešimt solidžių studijų, monografijų, mokslinių veikalų. Jo kūrybinė veikla tęsėsi daugiau nei penkis dešimtmečius. Ir giriamas, ir peikiamas jis pusę amžiaus neabejotinai buvo literatūros zenite.


  • Autorius: Stasys Lipskis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098089639

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Trys mažos nuodėmės: dokumentinė apysaka apie rašytojo Vytauto Kubiliaus gyvenimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Trys mažos nuodėmės: dokumentinė apysaka apie rašytojo Vytauto Kubiliaus gyvenimą", Stasys Lipskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stasys Lipskis su knyga "Trys mažos nuodėmės: dokumentinė apysaka apie rašytojo Vytauto Kubiliaus gyvenimą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Trys mažos nuodėmės: dokumentinė apysaka apie rašytojo Vytauto Kubiliaus gyvenimą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Lipskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Trys mažos nuodėmės: dokumentinė apysaka apie rašytojo Vytauto Kubiliaus gyvenimą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trys mažos nuodėmės: dokumentinė apysaka apie rašytojo Vytauto Kubiliaus gyvenimą" perkama kartu