0

Trys mylimos

  • Nuolaida knygai -91%
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 9.50 € (91%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Trys mylimos

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • ISBN ar kodas: 9789986398233

2020-10-31 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Trys mylimos" aprašymas
„Trys mylimos” – kelionių esė apie Turkiją, Bulgariją ir Gruziją. Po Stambulą rašytojas žvalgosi kultūrininko žvilgsniu, prisimindamas Orhano Pamuko, Josifo Brodskio ir Adomo Mickevičiaus refleksijas. Stambulo – miesto chameleono – istorija ir architektūra, skirtingų kultūrų atodangos veriasi tapybiškai ir įtaigiai. Apie Bulgariją ir Gruziją pasakojama valiūkiškai, nes tai – viešnagės pas draugus menininkus. Gyvo temperamento žmonės, jų kasdienybės nuotykiai įdomesni už teatrą.
Visoje Herkaus Kunčiaus kūryboje žymu ironija ir autoironija, šaipymasis iš masinių stereotipų.

„TRYS MYLIMOS – tai trys kelionės į būtąjį laiką. Ten – nesvarbu, kur šiandien bebūčiau ar ką beveikčiau – man visada norisi sugrįžti – prie Bosforo, į Kaukazą ar Balkanus.“
Herkus Kunčius

Parašykite atsiliepimą apie "Trys mylimos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių įspūdžiai

Herkus Kunčius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Trys mylimos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Trys mylimos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Trys mylimos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Trys mylimos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Herkus Kunčius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Trys mylimos" perkama kartu