0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trys nuotaikos fortepijoniniam trio

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Trys nuotaikos fortepijoniniam trio


2021-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Trys nuotaikos fortepijoniniam trio" aprašymas

Kompoziciją smuikui, violončelei ir fortepijonui „Trys nuotaikos“ Jurgis Juozapaitis (g. 1942) sukūrė 2011 m. ir dedikavo fortepijoniniam trio „FortVio“. Parašyti trijų pjesių ciklą autorių įkvėpė išeivijos poeto Henriko Radausko (1910–1970) eilės. Tikslus skirtingų nuotaikų ir būsenų įkūnijimas ir yra pagrindinis uždavinys kūrinio atlikėjams. Pirmojoje pjesėje turėtų derėti iškilminga, didinga, lyg kolonomis kylanti pradžia, džiazo ritmais pagrįstas vystymas ir elegantiškais lašiukais išbyranti pabaiga. Antroji pjesė panardina į ramią bei nostalgišką būseną. Atlikėjai turėtų koncentruotis į garso formavimą ir itin tikslų frazavimą, kad išvengtų pavojaus prarasti natūralų vystymą. Trečioji pjesė – išdaiga, pilna nuotykių, humoro ir atviro virtuoziškumo.Parašykite atsiliepimą apie "Trys nuotaikos fortepijoniniam trio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Natų ir dainynų knygos

Jurgis Juozapaitis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Trys nuotaikos fortepijoniniam trio, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Trys nuotaikos fortepijoniniam trio aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Trys nuotaikos fortepijoniniam trio už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Trys nuotaikos fortepijoniniam trio? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jurgis Juozapaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Trys nuotaikos fortepijoniniam trio" perkama kartu