0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trys paršiukai, Spirabyra ir sugįžęs pienas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 9.99 SoldOut

Knygos "Trys paršiukai, Spirabyra ir sugįžęs pienas" aprašymas

Pas tris paršiukus - Niurzgą, Bezdulį ir Knysliuką ryte netikėtai apsilanko triušis Spirabyra. Radęs juos paniurusius prie ataušusios košės ir sugižusio pieno, pasiūlo eiti pas karvę Marculę. Paršiukai nespėja peržengti namų slenksčio, kai juos užgriūva nepaprasti nuotykiai.Parašykite atsiliepimą apie "Trys paršiukai, Spirabyra ir sugįžęs pienas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Trys paršiukai, Spirabyra ir sugįžęs pienas", kurį parašė Dainius Šukys. Siūlome ne tik išsamų "Trys paršiukai, Spirabyra ir sugįžęs pienas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dainius Šukys. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Trys paršiukai, Spirabyra ir sugįžęs pienas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Trys paršiukai, Spirabyra ir sugįžęs pienas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Trys paršiukai, Spirabyra ir sugįžęs pienas" perkama kartu