0

Trys pėdos nuo aukso

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Trys pėdos nuo aukso

  • Leidėjas: FNS Group
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786099509075

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Trys pėdos nuo aukso" aprašymas

Knygoje "Trys pėdos nuo aukso" Šeron L. Lechter ir Gregas S. Reidas pavaizdavo nuostabią verslo alegoriją, paremta galinga žinia, ypač aktualia šiais ekonominio nuosmukio laikais: niekada nepasiduokite, jūs galite būti vos už trijų pėdų nuo aukso – didžiausios savo gyvenimo sėkmės.

Ši knyga ne tik įkvėps jūsų pasitikėjimą savimi, bet taip pat pateiks neįkainojamą asmeninės sėkmės formulę, paremtą verslo lyderių patarimais, bei praktinę pratybų dalį, kaip surasti savo asmeninį kelią į pergalę.


Napoleonas Hilas prieš šimtmetį pradėjo savo ieškojimus, kurie galiausiai pavirto nuostabiu bestseleriu "Mąstyk ir būk turtingas". Nuo pasirodymo 1937 metais, visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 100 milijonų šių knygų.

"Mąstyk ir būk turtingas" įkvėpė moterų bei vyrų kartas paversti savo svajones realybėmis, remiantis išmintingais bei efektyviais motyvacijos, lyderystės, pagalbos bei laimėjimo principais, surinktais interviu su jo pašnekovais metu.

Dabar, praėjus šimtui metų, knygoje "Trys pėdos nuo aukso" jaunas verslininkas, kurio gyvenimas griūva, suvokia einąs Hilo pėdomis, kai, pasinaudojęs savo apsukrumu, susiduria su įtakingu verslininku, kuris jaunuolyje įžvelgia potencialą ir nukreipia jį asmeninio, dvasinio ir finansinio augimo keliu. 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai


Dažniausiai perkama kartu