0

Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas

Informacija

Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9986-19-741-4

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas" aprašymas
Ši knyga – tai bandymas nors kiek užpildyti šią paskutinių kelių dešimtmečių Lietuvos filosofinio gyvenimo spragą. Knygoje bandoma imtis trijų skirtingų politinio patyrimo konstravimo aspektų analizės. Tie patys politiniai reiškiniai kitaip atrodo, kai į juos žvelgiame per praktikos, teorijos ir meno prizmę.

Parašykite atsiliepimą apie "Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas, kurią skaitytojams dovanoja Alvydas Jokubaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvydas Jokubaitis su knyga Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvydas Jokubaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas" perkama kartu