TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Trys žingsniai iki tavęs

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2023-06-20 Maksima

Ši knyga primena mums, kad tik dabar ir tik čia yra tikra gyvenimo esmė...


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 99.99 SoldOut

Knygos "Trys žingsniai iki tavęs" aprašymas

Rachel Lippincott romanas „Trys žingsniai iki tavęs“ (sukurtas kartu su bendraautoriais Mikki Daughtry ir Tobias Iaconis) „Goodreads“ svetainės skaitytojų buvo išrinktas geriausia 2019-tų metų jaunimo knyga. Istorija parašyta pagal itin palankių atsiliepimų sulaukusio filmo „Five Feet Apart“ scenarijų.

„Trys žingsniai iki tavęs“ – už širdies griebianti istorija apie du įsimylėjusius paauglius, kurie savo santykiuose turi vos vieną kliūtį – jaunuoliai negali vienas prie kito prisiartinti. Artumas kelia grėsmę gyvybei. Ar gali mylėti žmogų, kurio negali paliesti?

Tai nėra fantastinė istorija. Pagrindiniai veikėjai Stela ir Vilas nuo gimimo serga sunkia nepagydoma liga – cistine fibroze (ang. cystic  fibrosis, CF). Ši liga pasižymi sutrikusia liaukų veikla, sukelia kvėpavimo sunkumų ir griežtai priverčia laikytis atstumo tarp sergančiųjų, mat netyčinis apsikeitimas bakterijomis gali baigtis staigia mirtimi.

Stela ligoninėse gyvena nuo vaikystės ir mėgsta viską kontroliuoti. Ji išmano visas saugaus elgesio taisykles, kurios jai leidžia išgyventi. Svarbiausia iš jų – atstumas, kiek gali prisiartinti kiti žmonės. Plaučių persodinimo operacijos laukianti Stela griežtai tą atstumą kontroliuoja. Trys žingsniai ir ne arčiau. Mergina bando gyventi kuo normalesnį gyvenimą ir apie savo ligą kuria video kanalą.

Vienintelis dalykas, kurį Vilas nori kontroliuoti – pabėgimas iš ligoninės. Vaikinas yra taisykles laužyti mėgstantis maištininkas. Vilas neteko vilties pasveikti, jam nerūpi nei gydymas, nei naujo klinikinio vaisto bandymai. Jaunuolis tiesiog laukia, kol sukaks aštuoniolika metų ir tada jis atjungs visas mašinas ir išeis pasižvalgyti po pasaulį. Užtenka ligoninių.

Abu jaunuoliai susitinka. Vilas tikrai yra tas, kuriam negalima artintis prie Stelos. Vienas kvėptelėjimas per arti ir ji praras vietą transplantacijos eilėje. Deja, ligos suvestiems jaunuoliams saugūs trys žingsniai tampa nepakeliama bausme. Ar verta kovoti dėl gyvybės, jei negali turėti paprasčiausios meilės?

„Trys žingsniai iki tavęs“ nagrinėja ir dažnai jaunimo literatūroje sutinkamas temas: draugystę, šeimos santykius, kaltės jausmą bei susidūrimą su mirtimi.

Istorija nėra paremta tikrais įvykiais, tačiau ją įkvėpė realus žmogus – ta pačia liga susirgusi trylikametė mergaitė Claire Wineland, kuri įkūrė savo vardu pavadintą organizaciją, siekiančią padėti mirtinomis ligomis sergančiųjų žmonių artimiesiems.

2019 metais pasirodė Justin Baldoni režisuotas filmas „Five Feet Apart“, pagal kurio scenarijų Rachel Lippincott su bendraautoriais Tobias Iaconis bei Mikki Daughtry ir parašė knygą.


  • Pavadinimas originalo kalba: Five Feet Apart
  • Autorius: Rachel Lippincott, Mikki Daughtry, Tobias Iaconis
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140451
  • Vertėjas: Lina Paulauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-06-20

Ši knyga primena mums, kad tik dabar ir tik čia yra tikra gyvenimo esmė...

2023-06-15

Labai graži bet tuo pačiu ir liūdna istorija, tačiau knyga tikrai įtraukė ir susiskaitė greitai.

2023-06-09

Rekomenduoju "Trys žingsniai iki tavęs" visiems, kurie trokšta giliau pažinti save ir pasiekti vidinį balansą.

2023-06-08

Yra nepaprastai galinga knyga, kuri kviečia skaitytojus į įdomų ir apmąstymus skatinantį kelionės procesą link savęs pažinimo ir gyvenimo gilumo

2023-06-07

Knyga skatina mus atkreipti dėmesį į dabartį ir pasinerti į akimirką, vietoj to, kad būtume sukaustyti praeities rūpesčiais arba ateities lūkesčiais.

2022-01-10

2022-01-09

2021-12-19

2021-06-30

puiki knyga, tik deja mano vaikai jos neskaitė, sakė neįdomu, nors man tai labbai patiko, ir net ne vieną kart teko nubraukti ašarą.

2021-06-29

Nors jau seniai ne paauglė, bet tikrai labai gera už širdies griebia ti knyga.

2021-06-29

ne tokia puiki, kaip dauguma sako

2021-06-28

Tikiuosi, šis kūrinys privalomosios literatūros sąraše paaugliams. nes privalo jį skaiyti jauni žmonės.

2021-06-22

Turiu prisipažinti, kad ši knyga mane kelis kartus suplėšė, tai tikrai liūdnas kūrinys, bet tuo pačiu ir gražus ...

2021-06-21

Paprastai nekenčiu pamatyti filmą prieš skaitant knygą, bet vis tiek pažiūrėjau. Man labai patiko filmas ir nusprendžiau patikrinti knygą. Patiko.

2021-06-10

Nebanali knyga, skaitantiems paaugliams. Tikrai labai graži bet liūdnoka istorija, apie jausmų pažinimą ir negailestingą gyvenimą

2021-06-07

Pasakysiu kaip mama. Jei skaito kitos mamos ir tėčiai, pasistenkite, jog šią knygą perskaitytų jūsų paauglys. Joje tikrai daug puikių dalykų telpa, apie kuriuos nevisada lengva klabėtis.

2021-05-20

Aprašymas tai kažkokia katastrofa, atrodo tiek daug blogumo, viskas slegia ir tamsu. Labai išgasdino. Bet pati knyga visai kitokia, šviesi ir teikianti vilties.

2021-05-17

Nebuvau niekada net pagalvojus kad tokių ligų būna. O žinant kad tokia liga išties egzistuoja kaip Stelos, visa knyga tampa kažkokiu ypatingu potyriu.

2021-04-26

Graži istorija apie meilę kupiną didžiulių išbandymų. Dėl itin retos ligos, įsimylėjėliai negali priartėti vienas prie kito. Įdomu stebėti kiek iššūkių patiria veikėjai, norėdami vienas kitą geriau pažinti. Tai nėra tipinė, bet labai graži meilės istorija.

2021-04-20

Labai jautri knyga. Istorija apie meilę, kurią gaubia artėjančios mirties šešėlis.

2021-04-15

Jautri ir nepaprasta meilės istorija apie du jaunus negailestingos ligos kamuojamus žmones, apie pasitikėjimą, viltį ir meilę, kuriai nebaisi net neapleidžianti mirties baimė.

Parašykite atsiliepimą apie "Trys žingsniai iki tavęs"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Trys žingsniai iki tavęs", kurį pristato Mikki Daughtry, Rachel Lippincott, Tobias Iaconis. Siūlome ne tik išsamų "Trys žingsniai iki tavęs" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mikki Daughtry, Rachel Lippincott, Tobias Iaconis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Trys žingsniai iki tavęs". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Trys žingsniai iki tavęs" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Trys žingsniai iki tavęs" perkama kartu