0

Tu atėjai vasarą

Kaina internetu: 4,09 €
Kaina knygyne: 4,90 €*
Sutaupote: 0.81 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tu atėjai vasarą

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • ISBN ar kodas: 9786090303900

2020-10-31 4.09 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tu atėjai vasarą" aprašymas

3 romanai už gerą kainą!

"Laimingas atsitiktinumas"
v Nežinia, kaip būtų pasibaigusi princesės Šantalės Tibodė kelionė karališkuoju lėktuvu, jeigu ne Demetrijus Manteakis, jai nežinant jos artimųjų pasamdytas asmens sargybinis. Jis padeda princesei išsigelbėti iš avariją patyrusio lėktuvo, nuskraidina į savo salą ir apgyvendina savo namuose – tik čia jai niekas negresia.
Tik ar pavyks Šantalei atsispirti niūraus gražuolio graiko kerams? Bręsta tikrai karališkas skandalas...

"Pinklės sultonui"

Nikoletė – viena iš trijų Diukasių karališkosios šeimos dukterų.
Nepriklausoma, stiprios valios Nikė sugalvoja, kaip išlaisvinti nelaimingai ištekėjusią seserį ir dukterėčią. Visai netikėtai aistringą kovą ir pergales dievinanti Nikė pakliūva į savo pačios spąstus…

"Bausmė – vedybos"

Viena karališkos aistros naktis...
Princesė Džoelė Diukasi privalo ištekėti už jai parinkto vyro. Ji žino, kad tos vedybos – iš pareigos, o ne iš meilės. Ir protestuodama ryžtasi praleisti vieną aistringą meilės naktį su nepažįstamuoju. Mergina nežino, kad jis – princas Leo Borgardas, jos jaunikis!
Leo įsiunta – nuotaka pasielgė neįtikėtinai lengvabūdiškai! Jis trokšta nubausti Džoelę, o geriausias būdas tai padaryti... vedybos!

Iš anglų kalbos vertė Ieva Kiriliauskaitė, Jurgita Stumbrienė, Liubovė Solovjova

Parašykite atsiliepimą apie "Tu atėjai vasarą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tu atėjai vasarą, kurią skaitytojams dovanoja Jane Porter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jane Porter su knyga Tu atėjai vasarą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tu atėjai vasarą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jane Porter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tu atėjai vasarą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tu atėjai vasarą" perkama kartu