⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tu esi mano

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-14 Bernardina

Nuostabi knyga


2022-08-31 12.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tu esi mano" aprašymas

„Tu esi Mano“ - tai antrasis Max Lucado pasakojimas apie medinuką Punčinelą, gyvenantį medinukų vemiksų šalyje. Pirmasis - „Tu esi ypatingas“.

Kai kiti medinukai pradėjo varžytis, kas turės daugiau dėžučių ir kamuoliukų, ir Punčinelui pasirodė, kad ir jam jų reikia. Jų turėdamas jis jautėsi esąs ypatingas – kol nesuvokė, kad jam skauda rankas bandant jų nepamesti, kad yra be galo pavargęs nuo pastangų daugiau jų uždirbti.

Užklydęs į medinukų kūrėjo Elio dirbtuvę, jis suprato, kiek daug neteko, kad jų turėtų. Iš jo Punčinelas išgirdo žodžius, kurių jam reikėjo labiausiai: „Tu esi ypatingas ne dėl daiktų, kuriuos turi, bet todėl, kad esi mano.”


  • Autorius: Max Lucado
  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 24x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098153194

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-14

Nuostabi knyga

2021-06-07

Dar kartą ant savo kūrėjo kelio Punčinelas girdi žodžius, kurių jam labiausiai reikia: „Tu esi ypatingas ne dėl turimų daiktų, bet todėl, kad esi mano“. Šis perkamiausias „Tu esi ypatingas“ tęsinys skatina kiekvieno amžiaus skaitytojų širdis sužinoti apie savo Dangiškojo Tėvo meilę.

Parašykite atsiliepimą apie "Tu esi mano"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tu esi mano", kurį pristato Max Lucado. Siūlome ne tik išsamų "Tu esi mano" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Max Lucado. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tu esi mano". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tu esi mano" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tu esi mano" perkama kartu