0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse

Kaina internetu: 11,39 €
Kaina knygyne: 13,98 €*
Sutaupote: 2.59 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse


2021-06-30 11.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse" aprašymas

Pozityvi ir įkvepianti knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ padės vaikams ir paaugliams išmokti atskleisti ir džiaugtis savo galimybėmis ir talentais, bei tapti sėkmingais ir laimingais suaugusiais.


„Man nesiseka sportas“, „aš nemoku matematikos“, „aš tikrai susikirsiu per egzaminus“… Skamba pažįstamai? Jei tikite, kad ko nors negalite, yra labai didelė tikimybė, kad net nemėginsite. O jeigu galėtumėte padaryti taip, kad jums sektųsi sportas, matematika ir sėkmingai išlaikytumėte egzaminus? Kas, jeigu galėtumėte padaryti taip, kad jums sektųsi viskas, apie ką pagalvojate?


Knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ gali padėti jauniesiems skaitytojams įgyti daugiau pasitikėjimo savimi. Tai knyga, kuri įkvėps ir padrąsins, kuri padės rasti bei atskleisti tikrąjį savo potencialą. Times žurnalistas, sportininkas ir bestselerių autorius Matthew Syed knygoje „Tu esi nerealus“ remiasi žymių ir sėkmingų žmonių pavyzdžiais, ir parodo, jog sėkmė yra užsidirbama, o ne gaunama. Nuo Mocarto iki Serenos Viljams – visi sunkiai dirbo, nuolat mokėsi, tikėjo savimi, o svarbiausia, norėjo augti. Tik taip galima pasiekti sėkmę.


Praktiška, įžvalgi ir pozityvi knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ padės vaikams nebijoti iššūkių, mokytis klysti, tapti tvirtesniems ir augti laimingiems.„Ši motyvuojanti knyga yra ideali bet kuriam jaunuoliui, kuriam reikia šiek tiek pastiprinti pasitikėjimą savimi, ypač, jei sunkiai sekasi mokykloje ar sporte. Jie sužinos, kad darydami viską dar ir dar kartą, gali pasiekti visko, ko trokšta širdis.“


The Sun„Puiki knyga visiems, norintiems sužinoti, kaip išnaudoti savo tikrąjį potencialą.“


The Week Junior


Matthew Syed (g. 1970 m.) – anglų žurnalistas, rašytojas, lektorius. Jis yra vienas įtakingiausių mąstytojų, kai kalbame apie tobulėjimą ir rezultatų siekimą. Savo knygose ir paskaitose jis remiasi įvairių sričių tyrimais ir tikrais pavyzdžiais iš sporto, verslo, švietimo ar politikos. Autorius žvelgia giliau ir aiškinasi, kaip iš tikrųjų ateina sėkmė ir kodėl neįmanoma augti, jei esame nepasirengę mokytis iš savo klaidų.


Matthew Syed yra buvęs stalo teniso žaidėjas ir buvo geriausias Anglijoje maždaug dešimtmetį. Šiuo metu jis yra daugybę apdovanojimų pelnęs The Times žurnalistas ir labai vertinamas lektorius, nuolat kalbinamas radijo ir TV laidose. Rašytojas gyvena Londone su žmona ir dviem vaikais.


Iš anglų kalbos vertė Justina MikeliūnaitėParašykite atsiliepimą apie "Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Matthew Syed parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Matthew Syed tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse" perkama kartu