0

Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga

  • Nuolaida knygai -45%
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 16,10 €*
Sutaupote: 7.11 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga

  • Leidėjas: Lectio divina
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9786094840753

2020-05-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Tu esi super" - ideali dovana vaikams, kurie per daug laiko praleidžia su telefonais ar įnikę į kompiuterinius žaidimus – vaikai supras, kad tyrinėti save ir pasaulį, spręsti smagias užduotėles, yra daug geriau ir įdomiau, nei bėgti į virtualųjį pasaulį. Ši užrašinė padės žengti tobulėjimo ir savęs pažinimo keliu.

Ši pozityvumo ir įkvėpimo kupina tobulėjimo knyga-užrašinė padės vaikui suvokti, kad jis yra SUPER – vaikas pasisems pasitikėjimo iš garsiausių ir daugiausiai pasiekusių žmonių pasaulyje, įsitikins, kad turi savo unikalių SUPERGALIŲ, patikės, kad gali viską išmokti, sužinos, kad klaidos nėra kažkas blogo ir, svarbiausia, išdrįs priimti bet kokius gyvenimo iššūkius!

Knyga-užrašinė "Tu esi super" padės pamatyti dalykus, į kuriuos Jūsų vaikas anksčiau neatkreipė dėmesio. Jūsų sūnus ar dukra supras, ką reiškia: dėkingumas, geranoriškumas sau ir kitiems, smalsumas, paprastumas, gražūs poelgiai, geri darbai. Kaip svarbu: visada rinktis pozityvumą, kasdien išmokti kažką naujo, nepasiduoti, elgtis teisingai, mėgautis šia akimirka, džiaugtis mažais dalykais.

Knygą-užrašinę "Tu esi super" vaikas galės užpildyti ir pasidėti vėlesniam laikui – ne tik jam pačiam, bet ir Jums bus labai įdomu šią knygą atsiversti po kelerių metų, prisiminti, kas tuomet buvo svarbu, kokie dalykai labiausiai džiugino, su kokiomis kliūtimis jis arba ji kažkada susidūrė, kokius sprendimus rado.

Puikios iliustracijos, įkvepiančios, pozityvumą ir empatiją ugdančios užduotys bei citatos dovanos puikų laiką su savimi ir šeima. Smagias užduotis galima atlikti kartu šeima – taip geriau pažinsite vieni kitus, galėsite linksmai pasijuokti ir padrąsinti vienas kitą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu