0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -38%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 16,10 €*
Sutaupote: 6.11 € (38%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-06 Salva

Labai gaila,kad vaikams skirtame leidinyje yra gimtosios kalbos klaidų.Visko neperskaičiau,bet kai vietoje žodžio "jaustis" rašomas žodis "jautis",yra baisu.Prieš padovanojant,teks "s" pačiai įrašyti.

Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga


2021-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga " aprašymas

"Tu esi super" - ideali dovana vaikams, kurie per daug laiko praleidžia su telefonais ar įnikę į kompiuterinius žaidimus – vaikai supras, kad tyrinėti save ir pasaulį, spręsti smagias užduotėles, yra daug geriau ir įdomiau, nei bėgti į virtualųjį pasaulį. Ši užrašinė padės žengti tobulėjimo ir savęs pažinimo keliu.

Ši pozityvumo ir įkvėpimo kupina tobulėjimo knyga-užrašinė padės vaikui suvokti, kad jis yra SUPER – vaikas pasisems pasitikėjimo iš garsiausių ir daugiausiai pasiekusių žmonių pasaulyje, įsitikins, kad turi savo unikalių SUPERGALIŲ, patikės, kad gali viską išmokti, sužinos, kad klaidos nėra kažkas blogo ir, svarbiausia, išdrįs priimti bet kokius gyvenimo iššūkius!

Knyga-užrašinė "Tu esi super" padės pamatyti dalykus, į kuriuos Jūsų vaikas anksčiau neatkreipė dėmesio. Jūsų sūnus ar dukra supras, ką reiškia: dėkingumas, geranoriškumas sau ir kitiems, smalsumas, paprastumas, gražūs poelgiai, geri darbai. Kaip svarbu: visada rinktis pozityvumą, kasdien išmokti kažką naujo, nepasiduoti, elgtis teisingai, mėgautis šia akimirka, džiaugtis mažais dalykais.

Knygą-užrašinę "Tu esi super" vaikas galės užpildyti ir pasidėti vėlesniam laikui – ne tik jam pačiam, bet ir Jums bus labai įdomu šią knygą atsiversti po kelerių metų, prisiminti, kas tuomet buvo svarbu, kokie dalykai labiausiai džiugino, su kokiomis kliūtimis jis arba ji kažkada susidūrė, kokius sprendimus rado.

Puikios iliustracijos, įkvepiančios, pozityvumą ir empatiją ugdančios užduotys bei citatos dovanos puikų laiką su savimi ir šeima. Smagias užduotis galima atlikti kartu šeima – taip geriau pažinsite vieni kitus, galėsite linksmai pasijuokti ir padrąsinti vienas kitą.


  • Autorius: Indrė Večerskienė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094840753

2020-11-06

Labai gaila,kad vaikams skirtame leidinyje yra gimtosios kalbos klaidų.Visko neperskaičiau,bet kai vietoje žodžio "jaustis" rašomas žodis "jautis",yra baisu.Prieš padovanojant,teks "s" pačiai įrašyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga , kurį parašė Indrė Večerskienė. Siūlome ne tik išsamų Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Indrė Večerskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tu esi super! Tavo didžiųjų pasiekimų knyga " perkama kartu