0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tu esi ypatingas

11,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tu esi ypatingas" aprašymas

Max Lucado „Tu esi Ypatingas“ alegorinės pasakos knygelės antrasis leidimas.

Tai ypač gražiai iliustruota knyga vaikams ir ne vaikams, kaip dažnai ir būna su puikiais kūriniais. Pasakojimas nuves į medinukų šalį, kuri primins mums pačius save, ieškančius savo tapatybės, nuolat besilyginančius ir bijančius suklysti ar pasirodyt blogesniu už kitą. Ne paslaptis, kad mūsų vaikai taip pat grumiasi su šia problema.

Punčinelas, pagrindinis pasakojimo herojus, gerokai aptaškuotas medinukas (mat jam ne itin sekas įsipaišyti į kitų medinukų gretas), netikėtai sutinka Liuciją, kuri (JO DIDŽIAI NUOSTABAI) neturi nei žvaigždučių (o šios suteikiamos ypatingai pasižymėjus), nei taškų. Kaip gi jai tai pavyksta? Liucija turi paslaptį... Ji lankosi pas savo kūrėją ir ten vyksta tai, ko mums – mažiems ir dideliems – neišpasakytai reikia.

„Tu esi ypatingas“ – labai graži alegorija-pasaka, primenanti, kad Dievui esame brangūs tokie, kokie esame. Tik leisdami laiką su savo Kūrėju, galime pamatyti save Jo akimis. Šią tiesą turi išgirsti ir vaikai, ir jų tėvai: Dievas nenustoja mūsų mylėti, nors turime trūkumų ir darome klaidų.


  • Autorius: Max Lucado
  • Leidėjas: Tapati
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 23x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099512419
  • Vertėjas: Daiva Selevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Tu esi ypatingas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tu esi ypatingas", kurį parašė Max Lucado. Siūlome ne tik išsamų "Tu esi ypatingas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Max Lucado. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tu esi ypatingas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tu esi ypatingas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tu esi ypatingas" perkama kartu