0

Tu esi ypatingas

11,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tu esi ypatingas

  • Leidėjas: Tapati
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 23x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786099512419

2020-11-30 11.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tu esi ypatingas" aprašymas

Max Lucado „Tu esi Ypatingas“ alegorinės pasakos knygelės antrasis leidimas.

Tai ypač gražiai iliustruota knyga vaikams ir ne vaikams, kaip dažnai ir būna su puikiais kūriniais. Pasakojimas nuves į medinukų šalį, kuri primins mums pačius save, ieškančius savo tapatybės, nuolat besilyginančius ir bijančius suklysti ar pasirodyt blogesniu už kitą. Ne paslaptis, kad mūsų vaikai taip pat grumiasi su šia problema.

Punčinelas, pagrindinis pasakojimo herojus, gerokai aptaškuotas medinukas (mat jam ne itin sekas įsipaišyti į kitų medinukų gretas), netikėtai sutinka Liuciją, kuri (JO DIDŽIAI NUOSTABAI) neturi nei žvaigždučių (o šios suteikiamos ypatingai pasižymėjus), nei taškų. Kaip gi jai tai pavyksta? Liucija turi paslaptį... Ji lankosi pas savo kūrėją ir ten vyksta tai, ko mums – mažiems ir dideliems – neišpasakytai reikia.

„Tu esi ypatingas“ – labai graži alegorija-pasaka, primenanti, kad Dievui esame brangūs tokie, kokie esame. Tik leisdami laiką su savo Kūrėju, galime pamatyti save Jo akimis. Šią tiesą turi išgirsti ir vaikai, ir jų tėvai: Dievas nenustoja mūsų mylėti, nors turime trūkumų ir darome klaidų.

Parašykite atsiliepimą apie "Tu esi ypatingas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Tu esi ypatingas, kurį parašė Max Lucado. Siūlome ne tik išsamų Tu esi ypatingas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Max Lucado. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Tu esi ypatingas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Tu esi ypatingas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Tu esi ypatingas" perkama kartu