⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tu gali piešti (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 4.29 SoldOut

Knygos "Tu gali piešti (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Ši knyga "Tu gali piešti" žingsnis po žingsnio veda į tikslą skaitytoją, norintį išmokti piešti: pradedama nuo pirmųjų piešimo įgūdžių, baigiama jau įgudusiam piešėjui įkandamomis meistrystės paslaptimis. Čia rasite informacijos, kokias piešimo priemones naudoti, gausite aiškius, suprantamus, pavyzdžiais iliustruotus nurodymus, ką ir kaip piešti, bei naudingų dailininko patarimų.

Tu gali piešti savo augintinius
Kas gi nemyli savo augintinių! Išmokite piešti savo numylėtinius - kates, šunis, jūrų kiaulytes, papūgėles, pelytes ir visus kitus mūsų draugus!

Tu gali piešti jūros gyvūnus
Akylu dailininko žvilgsniu skroskite jūrų gelmes! Pieškite ryklius, banginius, delfinus, jūrų vėžlius, visų rūšių žuvis ir kitus gyvius!

Tu gali piešti laukinius žvėris
Rrrrrrr! Negi nenorite išmokti piešti liūtų, žirafų, dramblių, krokodilų, kengūrų ir daugybės kitų laukinių žvėrių?

Tu gali piešti naminius gyvulius
Pašokime į kaimą ir pasidairykime po ganyklas ir aptvarus! Netrukus mokėsite nupiešti karvę, avį, kiaulę, vištą, triušį, antį ir daug kitų ūkininko augintinių.

Tu gali piešti dirbančius žmones
Kuo norite būti užaugę? Pamąstykite, kokius šaunius darbus galima dirbti, ir pieškite gaisrininkus, muzikantus, dailininkus, astronautus bei daugybę kitų profesijų atstovų.

Tu gali piešti mašinas
Kas ten atrieda atidunda? Pradėkite kaupti savo sukurtų transporto priemonių kolekciją - joje gali būti sportinių automobilių, visureigių, ralio, „Formulės-1" automobilių ir daugybė kitų nuostabių technikos kūrinių!

Tu gali piešti linksmus veikėjus
Kas gali būti linksmiau už karikatūrų ar juokingų animacinių filmų personažus! Sukurkite savus linksmus veikėjus ir pieškite superdidvyrius, niekšus ir kitus pašėlusius personažus!

Tu gali piešti vabzdžius
Sukurkite savą mikropasaulį, kuriame knibžda skruzdėlės, boružės, žiogai, vapsvos ir visi kiti vabalai vabaliukai!

Knyga „Tu gali piešti" padėsjums sukurti tokius piešinius, kokiems nė nemanėte turintys gabumų!
Šis piešimo vadovas iš tikrųjų yra aštuonios knygos vienoje, vedančios pradedantįjį piešėją meistrystės link.

Iš anglų kalbos vertė Aušra Karsokienė


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 19x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955076650-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tu gali piešti (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tu gali piešti (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Tu gali piešti (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tu gali piešti (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tu gali piešti (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tu gali piešti (knyga su defektais)" perkama kartu