-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tu gimei originalu, nemirk kopija (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.99 SoldOut

Knygos „Tu gimei originalu, nemirk kopija (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Amerikietis Johnas Masonas, knygos „Tu gimei originalu, nemirk kopija: jei gimei apelsinu, netapk obuoliu“ autorius yra žymus JAV pamokslininkas, įkūręs ir vadovaujantis organizacijai „Insight International“, kuri padeda žmonėms įgyvendinti jų viltis. Johnas Masonas yra aštuoniolikos krikščioniškų knygų autorius, kurios buvo parduotos beveik dviejų milijonų egzempliorių tiražu visame pasaulyje, o septynios iš jų užėmė pirmąsias vietas „Amazon“ bestselerių sąrašuose.

Johnas Masonas knygos, kupinos išminties, motyvacijos ir praktinių patarimų tapo inspiracijų šaltiniu daugybei žmonių, o jis pats yra neabejotinai labiausiai JAV cituojamas krikščioniškas autorius. Toks pat yra ir knygos „Tu gimei originalu, nemirk kopija : jei gimei apelsinu, netapk obuoliu“ likimas. Sudaryta iš 52 nedidelių skyrių, ji skaitytojui pateikia tirštą tekstą, kuriame autorius perteikia savo įsitikinimą, kad viena iš nūdienos bėdų yra ta, jog mes pernelyg menkai leidžiame Dievui veikti savo gyvenimuose ir skubame kopijuoti įvairias „sėkmės istorijas“, pamiršdami, jog Dievas kiekvienam iš mūsų yra sukūręs savą šedevrą.

„Dievas mums davė viską, kas būtina, kad kurtume savo ateitį. Deja, mes esame linkę ne galvoti, ką galima padaryti su tuo, ką turime, bet graužtis: „Ech, jei tik aš turėčiau... jei tik kitaip būtų susiklosčiusios aplinkybės, jei tik turėčiau daugiau pinigų, tada tai tikrai būčiau laimingas ir galėčiau gyventi taip, kaip Dievas nori.“ Tačiau Viešpats jau pasėjo savo sėklas kiekviename iš mūsų, ir mūsų rūpestis jomis rūpintis“, rašo Johnas Masonas viename iš knygos „Tu gimei originalu, nemirk kopija: jei gimei apelsinu, netapk obuoliu“ skyrių.

Autorius įžvelgia, kad žmonės visada pervertina svarbą to, ko neturi ir primena skaitytojams, kad „Dievas niekada nepaprašys apyskaitos už tai, ko negalime Jam duoti. Jis nori, kad pradėtume nuo to, ką Jis jau mums davė“.

„Neleiskite, kad tai, ko dabar negalime padaryti, taptų kliūtimi padaryti tai, ką galime. Užsitęsęs neveiklumas paralyžiuoja iniciatyvą. Abejonėse įklimpusiam protui viskas atrodo neįmanoma. Nelaukite ypatingų aplinkybių, idant galėtumėte daryti gerus darbus. Darykite juos ten, kur esate ir kur galite daryti. Tam net nereikia ypatingo talento. Visa, ko mums dabar reikia, – vaisingai panaudoti tai, ką jau turime“, ragina Johnas Masonas.

Iš anglų kalbos vertė Aleksandras Tomskis


  • Autorius: John Mason
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247145-BR

Parašykite atsiliepimą apie „Tu gimei originalu, nemirk kopija (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

John Mason pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tu gimei originalu, nemirk kopija (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tu gimei originalu, nemirk kopija (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tu gimei originalu, nemirk kopija (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tu gimei originalu, nemirk kopija (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Mason tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tu gimei originalu, nemirk kopija (knyga su defektais)“ perkama kartu