0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tu man papasakok

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.31 SoldOut

Knygos "Tu man papasakok" aprašymas

Ne pigaus populiarumo vaikymasis, o ėjimas tikrosios literatūros keliu (nuo 1967 m.) pelnė skaitytojų pagarbą šios knygos autorei. Naujame rinkinyje – savita apysaka ir subtilios novelės. Etnoapysakoje istorinis laikas tampa tikruoju žmogaus laiku, lemiančiu egzistencijos vertę. Novelėse momentiniai įspūdžiai ir prisiminimai ūmai atveria reiškinių esmes, žmogaus dvasios niuansus.


Parašykite atsiliepimą apie "Tu man papasakok"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tu man papasakok", kurią skaitytojams dovanoja Ema Mikulėnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ema Mikulėnaitė su knyga "Tu man papasakok" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tu man papasakok" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ema Mikulėnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tu man papasakok" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tu man papasakok" perkama kartu