0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tu palikai mane užmigusį

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.6 SoldOut

Knygos "Tu palikai mane užmigusį" aprašymas

Šiuolaikinio poezijos meistro Vytauto P. Bložės knygos "Tu palikai mane užmigusį" bendrasis egzistencinių sugrįžimų fonas ir akstinas- artimiausio žmogaus (poetės Nijolės Miliauskaitės) netektis. Skaudų asmeniškumą autorius sugeba pakylėti iki universaliųjų būties klausimų ir užčiuopti filosofinės išminties slaptavietes.


  • Autorius: Vytautas P. Bložė
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 52
  • Formatas: 18x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955640448

Parašykite atsiliepimą apie "Tu palikai mane užmigusį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tu palikai mane užmigusį", Vytautas P. Bložė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas P. Bložė su knyga "Tu palikai mane užmigusį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tu palikai mane užmigusį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas P. Bložė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tu palikai mane užmigusį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tu palikai mane užmigusį" perkama kartu