0

Tūkstantį kartų Ačiū. Dėkingumo kelionė po kavos pasaulį

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 4.20 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tūkstantį kartų Ačiū. Dėkingumo kelionė po kavos pasaulį

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9785415025770

2021-01-31 10.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tūkstantį kartų Ačiū. Dėkingumo kelionė po kavos pasaulį" aprašymas

„The New York Times“ bestselerių autorius A.J. Jacobs nusprendė padėkoti visiems žmonėms, kurie prisideda prie to, kad ant mūsų stalo ryte garuotų kvapnios kavos puodelis. Knyga „Tūkstantį kartų Ačiū: dėkingumo kelionė po kavos pasaulį“ atsirado po daugybės kavos kelio tyrimų bei įvairių pažinčių. Ši istorija tapo ne tik vieša padėka – autorius atrado stebuklingas dėkingumo galias ir skaitytojams pasakoja, kokią naudą gyvenime gali atnešti žodelis „ačiū“.

Pradėjęs dėkingumo kelionę A.J. Jacobs pamatė, kad dėl mūsų kavos puodelio dirba šimtai žmonių, kuriuos mes paprastai laikome savaime suprantamais ir net pamirštame. Dėkingi turime būti ūkininkams, chemikams, menininkams, prezidentams, vilkikų vairuotojams, mechanikams, biologams, piemenims, kalnakasiams, pardavėjams, reklamos agentūrų darbuotojams.

Pradėjęs visiems šiems žmonėms dėkoti tiesiogiai – akis į akį – autorius atrado gydančią dėkingumo galią. Teigiama, kad šis jausmas pagerina empatiją, stiprina užuojautą, teigiamai veikia kūną, padeda kovoti su depresija ir kitomis psichologinėmis ligomis. Autorius išminties sėmėsi iš Minesotos kalnakasių, kurie kasa rūdą kavos skrudintuvuose naudojamam plienui, taip pat Kolumbijos ūkininkų, prekybos centrų darbuotojų, bei kitų sutiktų žmonių.

Knygoje „Tūkstantį kartų Ačiū: dėkingumo kelionė po kavos pasaulį“ rašytojas kviečia gyvenime dažniau atkreipti dėmesį į teigiamus dalykus. Jis teigia, kad visuomenė labiau linkusi vadovautis „trūkumo“ filosofija ir pamiršti kiek daug mes iš tiesų turime už ką dėkoti. Knyga atskleidžia kokią gausybę dalykų mes laikome savaime suprantamais ir primena, kaip dėkingumas gali pagerinti gyvenimą. Tai šilta, jauki knyga apie tarpusavio ryšius, draugystę ir netikėtus atradimus.

A.J. Jacobs yra „The New York Times“ bestselerių autorius. Jo knygos dažniausiai prasideda nuo įdomių eksperimentų. Pavyzdžiui, rašytojas buvo pasišovęs perskaityti visą enciklopediją „Britanika“ siekdamas tapti protingiausiu žmogumi. Iš to gimė knyga „The Know-It-All“. Kitas eksperimentas – autorius metus laikėsi visų Biblijos taisyklių ir vėliau parašė knygą „The Year of Living Biblically“.
A.J. Jacobs dirba žurnalo „Esquire“ redaktoriumi, rašo straipsnius į leidinius „The New York Times“, „Entertainment Weekly“, „New York“.

Iš anglų kalbos vertė Laura Vilčinskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Tūkstantį kartų Ačiū. Dėkingumo kelionė po kavos pasaulį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tūkstantį kartų Ačiū. Dėkingumo kelionė po kavos pasaulį, kurią skaitytojams dovanoja A. J. Jacobs. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. J. Jacobs su knyga Tūkstantį kartų Ačiū. Dėkingumo kelionė po kavos pasaulį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tūkstantį kartų Ačiū. Dėkingumo kelionė po kavos pasaulį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. J. Jacobs. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tūkstantį kartų Ačiū. Dėkingumo kelionė po kavos pasaulį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tūkstantį kartų Ačiū. Dėkingumo kelionė po kavos pasaulį" perkama kartu