0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tūkstantis ir viena naktis (1-8 tomai)

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 89,99 €
Kaina knygyne: 129,00 €*
Sutaupote: 39.01 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-18 Indrė

Klasikinės pasakos, kurios turi turtinga siužetą, daug pamoko skaitytoją. Nuo pat vaikystės labai mėgau Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų. Mano mėgstamiausia pasaką. Gražūs viršeliai, tikrai labai gražiai žiūrėsis lentynoje ;)


2022-01-31 89.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tūkstantis ir viena naktis (1-8 tomai)" aprašymas

„Tūkstantis ir viena naktis“ – viena reikšmingiausių visų laikų knygų, turinti gražią legendą. Tai Artimųjų Rytų ir Pietų Azijos liaudies pasakų rinkinys, kuriame pasakojamos tiek romantiškos, tiek tragiškos ar erotinės istorijos, kurias šimtmečius į vieną vietą rinko įvairūs autoriai, vertėjai ir mokslininkai.

Knygos „Tūkstantis ir viena naktis“ legendoje sakoma, kad senovės Rytų šalyje karaliavo sultonas Šachrajaras. Geras ir dosnus jis buvo savo valdiniams bei labai mylėjo žmoną. Tačiau jos neištikimybė pasėjo žiaurumo grūdą, kuris sparčiai iškerojo. Sultonas nužudė savo mylimąją ir kartėlio bei sielvarto apimtas nusprendė, kad visos moterys vienodos ir jas reikia pamokyti.

Kiekvieną dieną Šachrajaras iškeldavo puotą ir vesdavo naują merginą. Praleidęs kartu naktį jis ryte įsakydavo nužudyti savo jauną žmoną. Tai tęsėsi metus, kol karalystėje pritrūko jaunų mergelių. Galiausiai už piktojo sultono buvo ištekinta jo vizirio dukra Šacherezada. Sumanioji mergina pirmąją vestuvių naktį savo sutuoktiniui ėmė sekti pasaką.

Pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams atėjo metas atsisveikinti ir Šecherezadai pasitikti mirtį, tačiau jos istorija nutrūko įdomiausioje vietoje. Nugalėjo smalsumas. Norėdamas sužinoti, kuo baigsis pasaka Šachrajaras paliko savo žmoną gyvą, o ji tūkstantį ir vieną naktį pynė istorijas, sumaniai didžiausią intrigą palikdama rytmečiui.

Sultonas pamažu pamilo savo žmoną, o širdį kausčiusi neapykanta ir žiaurumas sutirpo.

Šį „Tūkstantis ir viena naktis“ leidimą sudaro 8 tomai, kuriuose surinktos visos Šecherezados pasakos. Knygos iliustruotos.

Pasakos rinkinyje išsidėsto taip:

Pirmas tomas: 1–38 naktis

Antras tomas: 39–145 naktis

Trečias tomas: 146–270 naktis

Ketvirtas tomas: 271–434 naktis

Penktas tomas: 435–606 naktis

Šeštas tomas: 607–756 naktis

Septintas tomas: 757–894 naktis

Aštuntas tomas: 895–1001 naktis

Egzotiškų pasakų šaknys siekia senovės ir viduramžių arabų, persų, indų, graikų, žydų ir turkų tautosaką bei literatūrą.

Vienos pasakos yra savarankiškos, kitos – persipina siužetais bei veikėjais. Jų žanrai irgi įvairūs. Tai istoriniai pasakojimai, tragedijos, komedijos, poemos, erotinės istorijos, legendos. Šiandien gerai žinomos pasakos į rinktinę buvo įtrauktos gana skirtingu metu. Daug jų įkvėpė kitus autorius, taip pat buvo ne kartą ekranizuotos.

Vakarų pasaulyje, ko gero, garsiausios yra pasakos apie Aladino lempą, Sindbado keliones bei Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų.

Vienos istorijos privers juoktis iš kvailų veikėjų. Kitos sukels šiurpuliukus ar išspaus ašarą, o gal net sužadins aistrą. Trečios kvies pasinerti į nepaprastus nuotykius. Istorijos dvelkia rytietiška atmosfera, jose gyvena džinai, burtininkai, kerėtojai, princesės ir didvyriai, o teksto eilutėmis kalba išmintis ir tradicijos.

Įsigykite kolekcinį rinkinį ir leiskitės plukdomi nuostabaus Šeherezados pasakojimo talento.

Pasakas vertė Irena Aleksaitė, Jonas Strielkūnas, Nida Rutkauskienė.

Jūsų laukia šimtai puslapių malonumo, kurio trumpas aprašymas negali perteikti Tad rekomenduojame nelaukti ir rinkinį įsigyti internetu. Papildykite lentynas ne tik pasakomis, bet ir kitomis knygomis. Pirkti online verta, nes čia draugiškos kainos ir didelis asortimentas. Išpardavimų ir akcijų metu, skaitytojų rekomenduojamos, atsiliepimuose ir apžvalgose puikiai įvertintos knygos kainuoja pigiau. Aprašymai, kuriuose rasite santrauką, puslapių skaičių, ištraukas ir kitą informaciją, padės išsirinkti įdomiausius kūrinius. 


  • Autorius:
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 2848
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094842351
  • Vertėjas: Irena Aleksaitė, Jonas Strielkūnas, Nida Rutkauskienė

2020-12-18

Klasikinės pasakos, kurios turi turtinga siužetą, daug pamoko skaitytoją. Nuo pat vaikystės labai mėgau Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų. Mano mėgstamiausia pasaką. Gražūs viršeliai, tikrai labai gražiai žiūrėsis lentynoje ;)

2020-12-18

Puikių knygų rinkinys, labai gera dovana. Supažindinama su daug skirtingų kultūrų, įtraukia kartu keliauti į nuotykius. Labai patenkinta, nusipirkus, rekomenduoju ir jums.

2020-12-03

Buvo įdomu skaityti.

2020-11-30

Likau labai patenkinta įsigijusi! Rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Tūkstantis ir viena naktis (1-8 tomai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tūkstantis ir viena naktis (1-8 tomai)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Tūkstantis ir viena naktis (1-8 tomai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tūkstantis ir viena naktis (1-8 tomai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tūkstantis ir viena naktis (1-8 tomai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tūkstantis ir viena naktis (1-8 tomai)" perkama kartu