0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tūkstantis žingsnelių (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Tūkstantis žingsnelių (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.72 SoldOut
Knygos "Tūkstantis žingsnelių (CD)" aprašymas
1000 lietuvių liaudies dainų knyga jaunimui, moksleiviams, studentams, šeimai. Skirta Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti.


Parašykite atsiliepimą apie "Tūkstantis žingsnelių (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tūkstantis žingsnelių (CD), kurią skaitytojams dovanoja Eduardas Balčytis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eduardas Balčytis su knyga Tūkstantis žingsnelių (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tūkstantis žingsnelių (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eduardas Balčytis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tūkstantis žingsnelių (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tūkstantis žingsnelių (CD)" perkama kartu