0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 39.1 SoldOut

Knygos "Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai" aprašymas

2009-2011 m. vykusios akcijos knyga "Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai" - tai Lietuvos žmonių sąmonę, lūkesčius, nuotaikas, istorinę atmintį atspindintis leidinys. Jame per 1200 laiškų ir piešinių, kuriuos Lietuvos vardo 1000-mečio proga rašė ir kūrė visa tauta - jaunimas, šeimos, iškilūs politikai, savivaldybių merai, švietimo, kultūros įstaigos, valstybės institucijos ir visuomeninės organizacijos, sporto ir meno kolektyvai, tremtiniai, mokyklų moksleiviai, net ir užsienyje gyvenantys lietuviai. Jauniausiam akcijos dalyviui - 1-eri, o vyriausiam - 96-eri metai.
Savo sveikinimus atsiuntė net 25 užsienio lietuvių bendruomenių nariai (iš JAV, Kanados, Vokietijos, Airijos, Italijos, Ispanijos, Švedijos, Vengrijos, Gruzijos, Estijos...), taip pat poetai J. Marcinkevičius (2009 m.), A. Puišytė, dainininkė V. Pavilionienė, aktorės R. Varnaitė, N. Narmontaitė, O. Dautartaitė, akad. J. Brėdikis, prof. P. Baršauskas, V. Garastas, A. Sabonis ir kiti.
Knyga "Tūkstanmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai" - tai tarsi istorinis tautos Vilties ir Meilės paminklas Lietuvai. Knygoje įamžinti svarbiausi 2009 m. renginiai skirti Lietuvos vardo minėjimo tūkstantmečiui atminti. Tai - "Tūkstantmečio Odisėjos" žygis "Vienas vardas - Lietuva", Žolinčiaus Akademijos takelis Lietuvai išaustas iš 1000 augalų, Dainų Šventės "Amžių sutartinė" akimirkos, Jungtinio sveikatos klubo 1000 km bėgimo dalyvių ąžuolų alėja Pažaislyje ir kiti.
Už idėjos originalumą ir vienybės siekį šios knygos sumanytojai gavo palaiminimą iš Popiežiaus Benedikto XVI.
Ši įkvepianti knyga yra skiriama plačiam skaitytojų ratui ir kaip prestižinis leidinys tinka įstaigų, institucijų ir įvairių organizacijų dovanų fondams.


Parašykite atsiliepimą apie "Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai", kurią skaitytojams dovanoja Sud. Aurelija Davydavičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Aurelija Davydavičienė su knyga "Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aurelija Davydavičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai" perkama kartu