0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Turiu papasakoti. Dokumentinė apysaka

Kaina internetu: 12,19 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 0.80 € (7%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Turiu papasakoti. Dokumentinė apysaka


2021-06-30 12.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Turiu papasakoti. Dokumentinė apysaka" aprašymas

Šią knygą „Turiu papasakoti. Dokumentinė apysaka“ Maša Rolnikaitė (1927–2016) parašė pagal savo pačios dienoraštį, įvairiais būdais fiksuotą iš pradžių Vilniaus gete, o paskui Štrasdenhofo (Strazdamuižos) prie Rygos ir Štuthofo koncentracijos stovyklose.

Pirmieji šios dokumentinės apysakos „Turiu papasakoti“ įvykiai pasakojami keturiolikmetės mergaitės. Geto likvidavimo dieną 1943 m. rugsėjo 23-iąją Maša neteko mamos, jaunesniųjų broliuko ir sesutės, o pati buvo išvežta į koncentracijos stovyklą Latvijoje. Per pusantrų metų šioje, paskui Štuthofo koncentracijos stovykloje jai teko patirti neįsivaizduojamų kančių. Maša išgyveno. Ir pasakojimu apie savo likimą mums sako: „Neturite teisės to pamiršti!“.


  • Autorius: Maša Rolnikaitė
  • Leidėjas: Inter Se
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955548683

Parašykite atsiliepimą apie "Turiu papasakoti. Dokumentinė apysaka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Holokaustą

Maša Rolnikaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Turiu papasakoti. Dokumentinė apysaka, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Turiu papasakoti. Dokumentinė apysaka aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Turiu papasakoti. Dokumentinė apysaka už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Turiu papasakoti. Dokumentinė apysaka? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Maša Rolnikaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Turiu papasakoti. Dokumentinė apysaka" perkama kartu