0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Turizmas: iššūkiai, plėtra, perspektyvos

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 17.59 SoldOut

Knygos "Turizmas: iššūkiai, plėtra, perspektyvos" aprašymas

Turizmo vadovėlyje "Turizmas: iššūkiai, plėtra, perspektyvos" nagrinėjamos svarbios su turizmo plėtra susijusios temos: keliavimo tendencijos ir didžiausią įtaką joms darantys veiksniai, naujos turizmo rūšys, turistų motyvavimo teorijos, nauji turizmo verslo produktai. Aptariamas turizmo valdymas, darniosios plėtros koncepcija, susiję teisės aktai. Labai svarbi sritis - strateginis turizmo veiklos planavimas, leidžiantis įžvelgti pagrindinius turizmo rinkodaros aspektus.
Išskirtinis yra vadovėlio skyrius, kuriame kalbama apie nepaprastųjų situacijų valdymą, šiuo metu itin aktualų ir turizmo srityje. Skaitytojams bus įdomūs Lietuvos ir tarptautinio turizmo praktikos pavyzdžiai.

Vadovėlis "Turizmas: iššūkiai, plėtra, perspektyvos" skirtas turizmą studijuojantiems studentams, turizmo darbuotojams ir visiems besidomintiems šios srities problematika.Parašykite atsiliepimą apie "Turizmas: iššūkiai, plėtra, perspektyvos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Turizmas: iššūkiai, plėtra, perspektyvos", kurią skaitytojams dovanoja Brigita Žuromskaitė, Vladimiras Gražulis, Jonas Jagminas ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Brigita Žuromskaitė, Vladimiras Gražulis, Jonas Jagminas ir kt. su knyga "Turizmas: iššūkiai, plėtra, perspektyvos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Turizmas: iššūkiai, plėtra, perspektyvos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Brigita Žuromskaitė, Vladimiras Gražulis, Jonas Jagminas ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Turizmas: iššūkiai, plėtra, perspektyvos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Turizmas: iššūkiai, plėtra, perspektyvos" perkama kartu