0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Turizmo ir kelionių geografija

2023-02-28 8.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Turizmo ir kelionių geografija" aprašymas

Knyga "Turizmo ir kelionių geografija" - rašytinis gidas, skirtas turizmo, rekreacijos, ekonomikos ir geografijos specialybių studentams, kelionių organizatoriams, turistams, piligrimams ir visiems, kas domisi kelionėmis ir mėgsta keliauti.

Tokia išankstinė pažintis padės giliau suprasti lankomas šalis ir miestus, jūras ir salas, gamtines geografines sąlygas, gamtos ir kultūros paveldo būdingus bruožus, žmogaus sukurtus technikos stebuklus ir poilsio oazes, turizmo kaip svarbaus socialinio ir ekonominio reiškinio erdvinės sklaidos ypatumus ir dėsningumus.


Monografijoje analizuojami turizmo ir turistinių kelionių klausimai: turizmo gamtiniai ir kultūriniai istoriniai ištekliai, kelionių organizavimas, turistinių paslaugų pasiūla, jų struktūra, klasifikacija. Atskirai nagrinėjamas kurortinis poilsinis, verslo, sportinis, miestų (urbanizacijos), pramoginis, mokslinis, gydomasis, azartinių lošimų ir sekso, povestuvinių kelionių ir kt. turizmas. Supažindinama su regioninio ir teminio turizmo arealais bei maršrutais, analizuojama atskirų regionų ir valstybių turizmo ištekliai, jų naudojimas, svarstoma turizmo perspektyvos pasaulyje ir Lietuvoje.

Knyga skiriama aukštųjų ir specialiųjų mokyklų dėstytojams, studentams, geografijos mokytojams, turizmo agentūrų darbuotojams, visiems, kas domisi turizmu ir kelionėmis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Turizmo ir kelionių geografija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Turizmo ir kelionių geografija", Stasys Vaitekūnas, Ramūnas Pivilanskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stasys Vaitekūnas, Ramūnas Pivilanskas su knyga "Turizmo ir kelionių geografija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Turizmo ir kelionių geografija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Vaitekūnas, Ramūnas Pivilanskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Turizmo ir kelionių geografija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Turizmo ir kelionių geografija" perkama kartu