Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Turizmo marketingas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.39 SoldOut

Knygos "Turizmo marketingas" aprašymas

Vadovėlis skiriamas aukštųjų, aukštesniųjų mokyklų studentams, dėstytojams, turizmo įmonių vadovams ir darbuotojams bei visiems besidomintiems turizmo marketingo klausimais. Šioje knygoje skaitytojas supažindinamas su turizmo kaip sistemos tarpusavio ryšiais su makroaplinkos sistemomis, turizmo sistemos vidine struktūra bei pagrindinėmis sąvokomis turizmo istorijos raida Europoje ir Lietuvoje marketingo paskirties ypatumais, marketingo funkcijų tarp turizmo įmonių ir turizmo industriją koordinuojančių bei reguliuojančių organizacijų pasiskirstymo ypatumais. Taip pat nagrinėjami turizmo paslaugų vartotojų poreikių ypatumai ir segmentavimo būdai, aprašoma svetingumo, apgyvendinimo bei maitinimo įmonių svarba.


  • Autorius: Irena Svetikienė
  • Leidėjas: Vilniaus kolegija
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 308
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-519-02-9

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Turizmo marketingas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Turizmo marketingas", Irena Svetikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irena Svetikienė su knyga "Turizmo marketingas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Turizmo marketingas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Svetikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Turizmo marketingas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Turizmo marketingas" perkama kartu