0

Turizmo marketingas

Kaina internetu: 8,39 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 0.90 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Turizmo marketingas

  • Leidėjas: Vilniaus kolegija
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 308
  • ISBN ar kodas: 9955-519-02-9

2020-09-30 8.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Turizmo marketingas" aprašymas

Vadovėlis skiriamas aukštųjų, aukštesniųjų mokyklų studentams, dėstytojams, turizmo įmonių vadovams ir darbuotojams bei visiems besidomintiems turizmo marketingo klausimais. Šioje knygoje skaitytojas supažindinamas su turizmo kaip sistemos tarpusavio ryšiais su makroaplinkos sistemomis, turizmo sistemos vidine struktūra bei pagrindinėmis sąvokomis turizmo istorijos raida Europoje ir Lietuvoje marketingo paskirties ypatumais, marketingo funkcijų tarp turizmo įmonių ir turizmo industriją koordinuojančių bei reguliuojančių organizacijų pasiskirstymo ypatumais. Taip pat nagrinėjami turizmo paslaugų vartotojų poreikių ypatumai ir segmentavimo būdai, aprašoma svetingumo, apgyvendinimo bei maitinimo įmonių svarba.

Parašykite atsiliepimą apie "Turizmo marketingas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Turizmo marketingas, kurią skaitytojams dovanoja Irena Svetikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irena Svetikienė su knyga Turizmo marketingas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Turizmo marketingas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Svetikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Turizmo marketingas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Turizmo marketingas" perkama kartu