⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Turizmo pagrindai: samprata, sistema, sandara

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 8.49 SoldOut

Knygos "Turizmo pagrindai: samprata, sistema, sandara" aprašymas

Trečioji pataisyta ir papildyta laida.

Mokomoji knyga "Turizmo pagrindai: samprata, sistema, sandara" yra parengta atsižvelgiant į Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomos Turizmo viešbučių studijų programos pobūdį.
Leidinyje susisteminta teorinė medžiaga, būtina studijuojant dalyką „Turizmo sektorius ir jo plėtra" ir tinkama rengiant turizmo tematikos studijų rašto darbus. Mokomosios priemonės turinys yra naudingas kaupiant ir įtvirtinant įvairių turizmo sričių žinias.

Leidinys "Turizmo pagrindai: samprata, sistema, sandara" tinka laisvai pasirenkamų dalykų, susijusių su turizmu, studijoms, gali būti naudojani Rekreacijos ir turizmo vadybos, Turizmo ir sporto vadybos, Turizmo administravimo programose.
Naudingos informacijos jame gali rasti visi tie, kurie domisi turizmu.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Turizmo pagrindai: samprata, sistema, sandara"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Turizmo pagrindai: samprata, sistema, sandara", Judita Stulpinaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Judita Stulpinaitė su knyga "Turizmo pagrindai: samprata, sistema, sandara" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Turizmo pagrindai: samprata, sistema, sandara" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Judita Stulpinaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Turizmo pagrindai: samprata, sistema, sandara" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Turizmo pagrindai: samprata, sistema, sandara" perkama kartu