0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Turizmo planavimas (nota bene)

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-04-01 studentas

Ne viskas aiškiai ir nuosekliai pateikta. Skaitant knyga jau reikia turėti turizmo pagrindų žinių, žinoti sąvokas. Šiandieną spausdinti turizmo leidinius iliustruojant juodai baltomis nuotraukomis - nesusipratimas....


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 6.99 SoldOut

Knygos "Turizmo planavimas (nota bene)" aprašymas

Mokomosios knygos "Turizmo planavimas (nota bene)" paskirtis - supažindinti turizmo mokymo proceso dalyvius - dėstytojus ir studentus - su turizmo ir turizmo kategorijų sampratomis, turizmo planavimo, turizmo darnios plėtros ypatumais, apžvelgti turizmo plėtros galimybių ir išteklių vertinimo principus ir turizmo informacijos reikšmę turizmo veiklai ir planavimui.

Ši knyga "Turizmo planavimas (nota bene)" gali būti naudojama administruojant (planuojant) turizmo sektoriaus veiklą savivaldybėse.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vilniaus kolegija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 188
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094360381

2019-04-01

Ne viskas aiškiai ir nuosekliai pateikta. Skaitant knyga jau reikia turėti turizmo pagrindų žinių, žinoti sąvokas. Šiandieną spausdinti turizmo leidinius iliustruojant juodai baltomis nuotraukomis - nesusipratimas....

2019-04-01

Knyga gali būti naudinga viešojo sektoriaus darbuotojams, ypač turizmo specialistams dirbantiems savivaldybėse. Autorius pateikia naujovišką pažiūrį apie turizmo išteklius ir galimybes. Apgailėtina, kad vaizdinė medžiaga nespalvota ir todėl praranda pažintinę vertę.

Parašykite atsiliepimą apie "Turizmo planavimas (nota bene)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Turizmo planavimas (nota bene)", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Turizmo planavimas (nota bene)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Turizmo planavimas (nota bene)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Turizmo planavimas (nota bene)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Turizmo planavimas (nota bene)" perkama kartu