0

Turtingojo tėčio vadovas, kaip tapti turtingam neatsisakant kreditinių kortelių

3.5
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
VISOS KNYGOS IKI 2€
ATPIGO!
2006-11-01 anastasija

protinga knyga,bet ne labai idomi,man ji buvo per sunki

Informacija

Turtingojo tėčio vadovas, kaip tapti turtingam neatsisakant kreditinių kortelių

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9955-9870-1-4

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Šioje knygoje išdėstyti aiškūs, praktiški patarimai, kaip tvarkyti savo finansinį gyvenimą, paminėti įvairūs rizikos veiksniai, aiškinama, kad kiekvienas turėtų tvarkyti savo finansus pagal turimas galimybes. Jaunimas dažnai negalvodamas daug ką perka su paskola, o po to negali išsimokėti. Knygoje aiškiai, konkrečiai ir suprantamai išdėstyti faktai, kodėl vienus žmones lydi finansinė sėkmė, o kiti turi problemų. Perskaitę šią knygą ir susipažinę su jos patarimais savo gyvenimą galėsite tvarkyti daug sėkmingiau.

Pastaruoju metu išpopuliarėjo per televiziją (JAV) girdimas posakis: "Paimkite savo kreditines korteles ir sukarpykite jas į smulkius gabalėlius."
Nors į šiuos žodžius ir verta įsiklausyti tiems žmonėms, kurie neprisiima atsakomybės už savo pinigų tvarkymą, šis patarimas netinka tiems, kurie iš tikrųjų nori tapti turtingi ar trokšta įgyti visišką finansinę laisvę. Kitaip tariant, vien tik kreditinių kortelių atsisakymas nepadarys jūsų turtingų. Bet tai gali padaryti jūsų finansinis išsilavinimas, kurio, deja, mokyklose nėra mokoma. Finansiškai išprusęs žmogus žino, kad yra geros ir blogos skolos ir jis sugebės panaudoti gerą skolą, kad taptų dar turtingesnis. Be to, toks žmogus sulauks sėkmės nepalyginamai greičiau už tą, kuris vien taupo pinigus ir neturi skolų.
Mums visiems yra būtina gilinti finansinį išsilavinimą, kad galėtume įdarbinti savo turimus pinigus, o ne vargti dėl jų visą gyvenimą. Mums būtinas kokybiškas finansinis išsilavinimas, o ne paviršutiniški bei naivūs finansiniai patarimai, tokie, kaip kreditinių kortelių sukarpymas ar raginimas sutaupyti kuo daugiau pinigų.
Jei jūs pasiruošę didinti savo finansinių žinių bagažą ir gauti naudos iš savo kreditinių kortelių, ši knyga skirta jums.
2007-09-24 jurgita

Po knygos \"Du teciai: turtingas ir vargsas\" si pasirode tokia skystoka, daugiau komerciniais tikslais parasyta ir isleista.

2006-11-01 anastasija

protinga knyga,bet ne labai idomi,man ji buvo per sunki

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu