0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos

  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 3.70 € (35%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos


2021-07-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos" aprašymas

Monografijoje "Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos" apibendrinta ir kritiškai įvertinta per dvidešimt metų susiformavusi turto ir verslo vertinimo sistema, pačios vertintojų bendruomenės branda, naujų vertybių ir prioritetų atsiradimas, sklaida ir įgyvendinimas ir, žinoma, sistemos transformavimo galimybės, kryptys ir įveikiamos ar neįveikiamos kliūtys.

Turto ir verslo vertinimo sistemos tobulinimo kontekste atskleidžiama sistemos kūrimo, plėtojimo raida ir aktualijos bei perspektyvos turto ir verslo vertinimo paslaugai didėjančių reikalavimų sąlygomis. Autorės atlikti moksliniai tyrimai monografijoje akcentuoja sisteminį požiūrį aptariant turto ir verslo vertinimo sistemos struktūrinius elementus, esminius pokyčius, institucinę sąrangą ir tarptautinę praktiką.
Ypatingas dėmesys skiriamas turto ir verslo vertinimo sistemos teisinio reglamentavimo įvertinimui, Lietuvos teisinės bazės sąsajai su tarptautine ir Europos Sąjungos teisinėmis sistemomis. Prioritetinis dėmesys skiriamas ypač svarbiai turto ir verslo (ypač verslo) vertinimo proceso sričiai – finansinės veiklos analizei, verslo vertinimo ypatumams tam tikrose verslo vertinimo srityse išryškinti. Pristatomi susiteminti vertinimo paslaugų kokybę formuojantys veiksniai, aptariama universalių indikatorių sistema, leidžianti matyti profesinės brandos pokyčius.

Monografija "Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos" skiriama akademinei bendruomenei bei turto ir verslo vertintojų bendruomenei, specialistams ir tyrėjams, kuriems aktuali turto ir verslo vertinimo problematika.Parašykite atsiliepimą apie "Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos, kurią skaitytojams dovanoja Birutė Galinienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Birutė Galinienė su knyga Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Birutė Galinienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos" perkama kartu