0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tuščių kišenių žodžiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 1.19 SoldOut

Knygos "Tuščių kišenių žodžiai" aprašymas


  • Į „Debiutantų“ gretas stoja dar viena autorė – jauna poetė ir dailininkė Mingailė Apulskytė, pati iliustravusi savo eilėraščių rinkinį - "Tuščių kišenių žodžiai".
Kiekvienas Mingailės eilėraštis yra stačiai nenuspėjamų sąsajų grandinė: čia tolimas vaizdinys šaukiasi dar tolimesnio, švelnūs jausmai dažnai provokuoja ironiją ar net pagiežą, visi žmonės ir visi daiktai šiame dar trapiame poetiniame pasaulyje tarsi ieško sau svetimo, dar nepatirto, nepažįstamo – todėl taip skausmingai geidžiamo. Žavus yra tas bręstančios sielos veržlumas, nebeįstengiant jau net sustoti, nebegalint nieko užbaigti. Kartu tai pranašauja neišvengiamą emocinę katastrofą, išsekimą, išvydus tikrųjų pasaulio prasmių veidą, – ir galbūt tikros kūrybos pradžią...

Justinas Kubilius

  • Autorius: Mingailė Apulskytė
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955341888

Parašykite atsiliepimą apie "Tuščių kišenių žodžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tuščių kišenių žodžiai", kurią skaitytojams dovanoja Mingailė Apulskytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mingailė Apulskytė su knyga "Tuščių kišenių žodžiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tuščių kišenių žodžiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mingailė Apulskytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tuščių kišenių žodžiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tuščių kišenių žodžiai" perkama kartu