⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tuštybės mugė

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 29.99 SoldOut

Knygos "Tuštybės mugė" aprašymas

Didingas ir solidus 2 tomų su šilkinėmis juostelėmis leidimas kolekcinėje dėžutėje.

Daugybę kartų ekranizuotas daugiau nei 1000 puslapių epinis šedevras „Tuštybės mugė“ – knyga apie moterį, kuri žino, ko nori… ir siekia to bet kokia kaina. Valdžia, įtaka, pinigai – kiek žmonių galėtų dėl to paaukoti bet ką?

Užburianti gražuolė naudojasi savo žavesiu, klasta ir seksu, manipuliuodama vyrų jausmais ir pinigais…
Silpno charakterio vyras lieka ištikimas draugams, bet jie to neįvertina…
Motina, negalinti susitaikyti su vyro netektimi, skiria visa savo gyvenimą vaikui…

Nors parašytas 1848 m., Williamo Makepeace`o Thackeray`aus epinis šedevras „Tuštybės mugė“ tobulai atspindi ir šių laikų asmenybes bei jų gyvenimų peripetijas.

„Vienas didingiausių kada nors parašytų kūrinių. Puikus anglų rašytojo romanas, prilygstantis L. Tolstojaus šedevrui „Karas ir taika“.“
John Carey

Pirmojoje „Tuštybės mugės“ dalyje pasakojama, kaip mokslai panelės Pinkerton akademijoje suveda dvi merginas, Bekę ir Ameliją. Bekė beturtė, tačiau pasiryžusi gyvenimą semti pilnomis saujomis, padaryti bet ką, kad tik atsidurtų visuomenės grietinėlėje. Jos draugė Amelija Sedli, priešingai, yra aklo pasitikėjimo ir begalinio naivumo įsikūnijimas. Tačiau likimas vis nusveria laimės svarstykles paeiliui tai į vienos, tai į kitos pusę, kurdamas dramas, žadindamas svajones, keisdamas žaidimo taisykles… W. M. Thackeray`us šiai knygai suteikė ir antrąjį pavadinimą – Romanas be herojaus – galbūt teisindamasis, kad joje nerasime sektino pavyzdžio. Tačiau jis padarė daugiau: sukūrė dvi ryškias asmenybes, išskirtinius literatūrinius personažus, kurie dėl skirtingų priežasčių jau daugiau kaip pusantro šimto metų jaudina skaitytojus.

„Šis romanas parodo nepaprastai artimą ydų ir dorybių giminystę, kuri yra žmogaus širdies žemėlapyje. Tai gėrio ir blogio, silpnumo ir stiprybės mišinys, kuris įvairiomis proporcijomis sudaro kiekvieną individą.“
Robert Bell

Antrojoje „Tuštybės mugės“ dalyje beturtė Rebeka vien dėl savo sumanumo ir įžūlumo atsidūrė tarp visuomenės įtakingiausiųjų. Bet šlovės viršūnė slidi, gyvenimas tuštybės mugėje brangiai kainuoja, todėl ji priversta toliau suktis, nepaisydama moralės, draugystės ir garbės, kad išsipildytų svajonė – tapti finansiškai nepriklausoma. Amelija, netekusi kare vyro ir atstumta jo giminės, priversta skurde auginti sūnų. Tačiau viskas pasikeičia po uošvio, kuris testamentu savo paveldėtoju įvardija Amelijos sūnų, mirties. Mokslo draugių keliai vėl netikėtai susikerta, ir Bekė antrą kartą pamėgina suvedžioti Amelijos brolį Džošą…

„Thackeray`us yra proto titanas. Jo asmenybė ir kūrinio galia daro didžiulį įspūdį.“
Charlotte Brontë

Williamas Makepeace`as Thackeray`us (1811–1863) gimė kilmingas, tik besimokydamas Kembridže savo turtus iššvaistė kortuodamas. Teisininku jis taip ir netapo, o iškalbą, skvarbų protą ir pastabumą panaudojo rašydamas populiarius straipsnius, recenzijas ar esė. Deja, žurnalisto atlygio nepakako nei oriam džentelmeno gyvenimui, nei dviem dukroms aprūpinti ir išprotėjusiai žmonai išlaikyti.1847–1848 m. Punch žurnalo numeriuose dalimis išspausdinta Tuštybės mugė iškart pataisė rašytojo materialinę padėtį ir atvėrė Thackeray`ui duris į Viktorijos laikų literatūros elitą. Nemarus romanas leido rašytojui konkuruoti su tuomet garsiausiu anglų rašytoju Charlesu Dickensu. Tuštybės mugė tapo žemiško pasaulio sinonimu, o pats romanas buvo ne kartą ekranizuotas ir be perstojo leidžiamas iki pat šių dienų.

„Išbaigtas ir subtilus romanas. Jo personažai atkeliavę iš realaus gyvenimo, pavaizduoti trumpais, spalvingais ir labai taikliais literatūriniais potėpiais.“
John Forster


  • Pavadinimas originalo kalba: Vanity fair
  • Autorius: William Makepeace Thackeray
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 576+528
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094843594
  • Vertėjas: Stasys Tomonis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tuštybės mugė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tuštybės mugė", William Makepeace Thackeray. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar William Makepeace Thackeray su knyga "Tuštybės mugė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tuštybės mugė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė William Makepeace Thackeray. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tuštybės mugė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tuštybės mugė" perkama kartu