0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tūžli pinigų galia

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tūžli pinigų galia


2021-04-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tūžli pinigų galia" aprašymas
"Tūžli pinigų galia" – šeštasis Lietuvos Respublikos ambasadorės Šveicarijos Konfederacijoje Valentinos Zeitler istorinis romanas.

Knyga "Tūžli pinigų galia" – autorės duoklė tolimajai ir kiek paslaptingai Šveicarijai. Dirbdama ir gyvendama šioje valstybėje, ambasadorė surado keletą netikėtų ir vis dar mažokai žinomų sąlyčio su Lietuva taškų, turėjusių įtakos mūsų gyvenimui. Įsigilinusi į sudėtingą ir turiningą Alpių šalies istoriją, autorė ieško atsakymo į gyvybiškai svarbius klausimus: kokie įvykiai nulėmė Šveicarijos ateitį, kodėl prieš penkis šimtus metų Šveicarija, turėjusi klestinčių miestų, vieną stipriausių armijų Europoje, netapo galinga centralizuota valstybe?
Autorei pavyko per knygos "Tūžli pinigų galia" veikėjų likimus nupiešti sudėtingą šios šalies istorijos kelią, kurį nulėmė laisvės troškimas, jos puoselėjimas ir siekis pasirinkti savo dalią.

Dar šešioliktame amžiuje Šveicarija padėjo tvirtus, pasitikėjimu žmonėmis ir per tiesioginę demokratiją jų valios vykdymu grįstus pamatus, kurie suformavo dabartinę šalį. Šiandien ji – neatsiejama pasaulio demokratijos dalis, suteikusi daug teisių savo piliečiams, pasitikinti jų sprendimais ir sukūrusi visuotinės gerovės įvaizdį.

Knyga "Tūžli pinigų galia" skirta tiems, kurie domisi Europos istorija, politinėmis valdovų, nesibodinčių jokių kovos dėl įtakos priemonių, intrigų, ir Lietuvos sąsajomis su Senojo žemyno šalimis.

  • Autorius: Valentina Zeitler
  • Leidėjas: Algimantas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094230271

Parašykite atsiliepimą apie "Tūžli pinigų galia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tūžli pinigų galia, kurią skaitytojams dovanoja Valentina Zeitler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valentina Zeitler su knyga Tūžli pinigų galia jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tūžli pinigų galia patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valentina Zeitler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tūžli pinigų galia palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tūžli pinigų galia" perkama kartu