0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla


2021-05-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla" aprašymas

Merlinas nusikeikė: „Lentjuostė!“ – tai buvo bjauriausias keiksmažodis, kokį jis žinojo. Paskui pagalvojo: „Tai visai neblogas slėnis“, todėl pasitelkdamas Didžiąją Magiją, septynis robotus, matavimo juostą ir paprastus valstiečius jis pastatė „Negesintų kalkių“ mokyklą.

Ir kokia tai šauni mokykla! Čia visus mokslo metus gyvena raganos, burtininkai, elfai ir paties įvairiausio plauko magiški padarai, o mokinius iš viso pasaulio kampelių surenka ir pristato autobusais dirbantys drakonai. Čia vykstančios pamokos ne tik pašėlusiai smagios, bet dažnai pavojingos sveikatai ir gyvybei. Nieko baisaus – nutrūkusias kojas ir galvas čia galima priauginti iš naujo.

Ir dar čia gyvena labai piktas ir nelaimingas mokinys, visa širdimi neapkenčiantis Tvanų šeimynėlės ir linkintis jiems tik paties blogiausio. Ar pavyks išvengti pavojaus?

Iš anglų kalbos vertė Benas Bėrantas


  • Autorius: Colin Thompson
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415692

Parašykite atsiliepimą apie "Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla, kurį parašė Colin Thompson. Siūlome ne tik išsamų Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Colin Thompson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla" perkama kartu