Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tvarkingų namų stebuklas. Japonų menas tvarkytis

Kaina: 15,21 €
Kaina su kodu: 11,86 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 15.207 InStock
Į krepšelį 11,86 € -22% su kodu
PATOGU

Knygos „Tvarkingų namų stebuklas. Japonų menas tvarkytis“ aprašymas

Bestseleriu tapusi knyga „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“, parašyta japonų tvarkymosi konsultantės Marie Kondo padės pagaliau gerai pasijusti savo namuose – atsikratyti nereikalingų daiktų ir viską patogiai susitvarkyti. Jos sukurtas KonMari paprastumo, organizavimo ir daiktų saugojimo metodas pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją.

Nepaisant nuolatinių jūsų pastangų susitvarkyti reikalingus ir išmesti nereikalingus daiktus, popieriai vis tiek kaupiasi kaip sniego kalnai, o drabužiai pūpso krūvomis visuose namuose?

Japonų tvarkymosi konsultantė Marie Kondo namų tvarkymą perkėlė į visiškai kitą lygį. Ji tikina, kad jeigu kartą namuose viską sutvarkysite ir susidėliosite organizuotai, jums niekada nereikės vėl to daryti.

Daugelis metodų siūlo tvarkytis po truputį, vieną kambarį po kito ir pan. Tačiau, pasak Marie Kondo, tai pasmerkta amžinam tvarkymuisi… KonMari metodas, kai tvarkoma pagal kategorijas, garantuoja rezultatą, kuris liks ilgam. Nė vienas M. Kondo klientas nepaslydo ir jam neprireikė pakartotinės pagalbos, vis dėlto, norint patekti į jos konsultaciją, reikia laukti tris mėnesius.

Knygoje „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“ pateikiami detalūs ir aiškūs patarimai, kaip atskirti, kurie daiktai, esantys jūsų namuose, teikia džiaugsmą, o kurie ne. Tarptautiniu bestseleriu tapusiame vadove pristatomas naujausias Tokijo gyvenimo būdas, kuris tiks ir jums, jei norite išsikuopti savo namus ir pajusti tą tvarkos magiją, kuri atneša ramybę bei aiškumą ne tik į būstą, bet ir į jūsų širdis.

Pakeitus ir tinkamai perorganizavus namų erdves, atsiveria laisva erdvė ir pačiame žmoguje – tobulėti, siekti, kurti ir jausti pasitenkinimą. Namų energetika gali net pagerinti santykius su artimaisiais.

Svarstydami, ką pasilikti, klauskite savo širdies; svarstydami, ką kur padėti, klauskite savo namų.

„M. Kondo meta iššūkį ir klausia ar jūsų turimi daiktai atlieka savo paskirtį. Ar jie veda jus pirmyn, ar laiko praeityje?“
USA Today

„…Glaustas ir tvirtas praktinis namų tvarkymo vadovas“.
 Financial Times

„Jos balsas... kartais griežtas ir kerintis, kaip stebuklingosios kojinių krikštamotės“.
 The Wall Street Journal

Marie Kondo Tokijuje turi konsultavimo verslą ir padeda žmonėms susitvarkyti savo perkrautus namus taip, kad jie taptų ramybės ir įkvėpimo erdvėmis. Jos sukurtas KonMari metodas tapo tikru fenomenu, o jos parašyta knyga „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“ sulaukė milžiniško populiarumo ne tik Japonijoje, bet ir Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose pasaulio šalyse; parduota daugiau nei du milijonai jos egzempliorių. Japonijoje pagal knygą kuriama TV laida. Žurnalas TIME autorę įtraukė į įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką.

2019 metais turėtų pasirodyti pagal šias istorijas sukurtas filmas, knygos ekranizavimo teises įsigijo kompanija Paramount Pictures.

A. Todd gyvena su vyru Los Andžele.


  • Autorius: Marie Kondo
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415026784
  • Vertėjas: Milena Grigaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Tvarkingų namų stebuklas. Japonų menas tvarkytis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Japoniją

Marie Kondo pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tvarkingų namų stebuklas. Japonų menas tvarkytis“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tvarkingų namų stebuklas. Japonų menas tvarkytis“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tvarkingų namų stebuklas. Japonų menas tvarkytis“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tvarkingų namų stebuklas. Japonų menas tvarkytis“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marie Kondo tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tvarkingų namų stebuklas. Japonų menas tvarkytis“ perkama kartu