Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.49 SoldOut

Knygos "Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis" aprašymas

Bestseleriu tapusi knyga „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“, parašyta japonų tvarkymosi konsultantės Marie Kondo padės pagaliau gerai pasijusti savo namuose – atsikratyti nereikalingų daiktų ir viską patogiai susitvarkyti. Jos sukurtas KonMari paprastumo, organizavimo ir daiktų saugojimo metodas pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją.

Nepaisant nuolatinių jūsų pastangų susitvarkyti reikalingus ir išmesti nereikalingus daiktus, popieriai vis tiek kaupiasi kaip sniego kalnai, o drabužiai pūpso krūvomis visuose namuose?
Japonų tvarkymosi konsultantė Marie Kondo namų tvarkymą perkėlė į visiškai kitą lygį. Ji tikina, kad jeigu kartą namuose viską sutvarkysite ir susidėliosite organizuotai, jums niekada nereikės vėl to daryti.

Daugelis metodų siūlo tvarkytis po truputį, vieną kambarį po kito ir pan. Tačiau, pasak Marie Kondo, tai pasmerkta amžinam tvarkymuisi… KonMari metodas, kai tvarkoma pagal kategorijas, garantuoja rezultatą, kuris liks ilgam. Nė vienas M. Kondo klientas nepaslydo ir jam neprireikė pakartotinės pagalbos, vis dėlto, norint patekti į jos konsultaciją, reikia laukti tris mėnesius.

Knygoje „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“ pateikiami detalūs ir aiškūs patarimai, kaip atskirti, kurie daiktai, esantys jūsų namuose, teikia džiaugsmą, o kurie ne. Tarptautiniu bestseleriu tapusiame vadove pristatomas naujausias Tokijo gyvenimo būdas, kuris tiks ir jums, jei norite išsikuopti savo namus ir pajusti tą tvarkos magiją, kuri atneša ramybę bei aiškumą ne tik į būstą, bet ir į jūsų širdis.
Pakeitus ir tinkamai perorganizavus namų erdves, atsiveria laisva erdvė ir pačiame žmoguje – tobulėti, siekti, kurti ir jausti pasitenkinimą. Namų energetika gali net pagerinti santykius su artimaisiais.
Svarstydami, ką pasilikti, klauskite savo širdies; svarstydami, ką kur padėti, klauskite savo namų.

„M. Kondo meta iššūkį ir klausia ar jūsų turimi daiktai atlieka savo paskirtį. Ar jie veda jus pirmyn, ar laiko praeityje?“
USA Today

„…Glaustas ir tvirtas praktinis namų tvarkymo vadovas“.
 Financial Times

„Jos balsas... kartais griežtas ir kerintis, kaip stebuklingosios kojinių krikštamotės“.
 The Wall Street Journal

Marie Kondo Tokijuje turi konsultavimo verslą ir padeda žmonėms susitvarkyti savo perkrautus namus taip, kad jie taptų ramybės ir įkvėpimo erdvėmis. Jos sukurtas KonMari metodas tapo tikru fenomenu, o jos parašyta knyga „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“ sulaukė milžiniško populiarumo ne tik Japonijoje, bet ir Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose pasaulio šalyse; parduota daugiau nei du milijonai jos egzempliorių. Japonijoje pagal knygą kuriama TV laida. Žurnalas TIME autorę įtraukė į įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką.
2019 metais turėtų pasirodyti pagal šias istorijas sukurtas filmas, knygos ekranizavimo teises įsigijo kompanija Paramount Pictures.
A. Todd gyvena su vyru Los Andžele.

Iš anglų kalbos vertė Lina Černiauskaitė
  • Autorius: Marie Kondo
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024193

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis", Marie Kondo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marie Kondo su knyga "Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marie Kondo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis" perkama kartu