0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tylos byla

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 5.21 SoldOut

Knygos "Tylos byla" aprašymas

„Tylos byla“ – visuomenininko, istoriko, habilituoto humanitarinių mokslų daktaro, profesoriaus Egidijaus Aleksandravičiaus straipsnių, kas mėnesį rašomų žurnalui IQ rinkinys.

Publicistikos knyga „Tylos byla“skyla į dvi chronologiniu principu išdėstytas dalis: pirmoji skiriama politikai, antroji – kultūrai.
Straipsniai turi kelis kontekstus. Vienas yra jų publikavimo momentu viešojoje erdvėje cirkuliuojantys kiti tekstai, o antras, kaip sako autorius, išryškėja vėliau, kai rašiniai sugula į vieną mozaiką ir atskleidžia tas prasmes, kurios kitoje aplinkoje ir kitu momentu nepastebimos.


Parašykite atsiliepimą apie "Tylos byla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tylos byla", kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Aleksandravičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Aleksandravičius su knyga "Tylos byla" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tylos byla" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Aleksandravičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tylos byla" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tylos byla" perkama kartu