0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 4.99 SoldOut
Knygos "Tylos kelias" aprašymas

Šiandien gyvename beprotiškai triukšmingame ir sujauktame pasaulyje. Vis skubame, nespėjame, vėluojame, nuolat esame suirzę ir nepatenkinti. „Toks gyvenimas, – sakome. – Juk dabar XXI amžius...“ Tačiau mūsų dvasiai reikia tylos, nes tik tyloje įmanoma išgirsti Dievo balsą, tik tyloje galime pažinti save ir tik tyloje prasideda asmeninių transformacijų kelias.
Omraamas Mikhaelis Aivanhovas sako: „Tyla, ramybė, harmonija – tos pačios tikrovės išraiškos. Nemanykite, kad tyla tuščia ir nebyli, ne, tyla gyva, virpanti, ji kalba, dainuoja. Bet mes ją girdime tik tada, kai mumyse nustoja aidėję būgnai...“Parašykite atsiliepimą apie "Tylos kelias"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Omraam Mikhael Aivanhov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tylos kelias, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tylos kelias aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tylos kelias už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tylos kelias? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Omraam Mikhael Aivanhov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tylos kelias" perkama kartu