0

Tyra širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tyra širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis

  • Leidėjas: Dialogo kultūros institutas
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9955-545-10-0

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tyra širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis" aprašymas
Ši knyga - unikalaus tarpreliginio dialogo liudijimas, kronika istorinės reikšmės susitikimo, kurio metu Jo Šventenybė Dalai Lama kartu su Pasaulinės krikščionių meditacijos bendruomenės atstovais skaitė ir tyrinėjo Evangeliją, kartu meditavo ir dalijosi įžvalgomis apie Jėzaus mokymą. Tai dokumentas, liudijantis, jog dviejų visiškai skirtingų pasaulinių religijų atstovai gali susitikti, bendrauti ir suprasti vieni kitus, jog ir skirtingos religijos gali gyventi viename pasaulyje, gerbti viena kitą, draugauti ir net padėti viena kitai geriau save pažinti ir būti savimi.
Žmonijai reikia skirtingų religijų, nes žmonių požiūriai ir charakteriai tokie skirtingi, kad viena religija paprasčiausiai nepajėgtų duoti to, ko reikia tokiai daugybei įvairių žmonių. Jei visus pasaulio tikėjimus mėginsime sujungti į vieną religiją, išnyks tradicijų ypatybės ir jų turtingumas. Siekiant, kad dialogas būtų prasmingas ir kad praturtintų šias tradicijas, reikia įsisąmoninti, jog žmonija nevienalytė, jog žmonių dvasiniai polinkiai, interesai ir mąstysena labai skiriasi. Vienus labiau veikia krikščioniškoji tradicija, kitiems artimesnė budistinė. Labai svarbu suprasti, kad abiejų dvasinių tradicijų tikslas - padėti žmogui save realizuoti, tapti dvasiškai subrendusiam ir geram. (Dalai Lama)
Jei pradėdami dialogą pripažįstame savo žinojimo ir patirties ribotumą, iš karto tampa lengviau kalbėti. Dialogas yra ta vieta, kur tiesos yra ieškoma, o ne ji deklaruojama...

Parašykite atsiliepimą apie "Tyra širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tyra širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis, kurią skaitytojams dovanoja Dalai Lama. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalai Lama su knyga Tyra širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tyra širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalai Lama. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tyra širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tyra širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis" perkama kartu