0

Tyrimo veiksmai baudžiamajame procese

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tyrimo veiksmai baudžiamajame procese

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 258
  • ISBN ar kodas: 9789955193456

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tyrimo veiksmai baudžiamajame procese" aprašymas

Autorių kolektyvo parengtas vadovėlis grindžiamas galiojančių teisės aktų reikalavimais, praktinės baudžiamosios procesinės veiklos analize, moksline literatūra.
Vadovėlis skirtas teisę studijuojantiems studentams, ikiteisminio tyrimo pareigūnams ir kitiems baudžiamojoje procesinėje veikloje dalyvaujantiems asmenims.

Parašykite atsiliepimą apie "Tyrimo veiksmai baudžiamajame procese"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tyrimo veiksmai baudžiamajame procese, kurią skaitytojams dovanoja P. Ancelis, G. Aleksonis ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar P. Ancelis, G. Aleksonis ir kt. su knyga Tyrimo veiksmai baudžiamajame procese jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tyrimo veiksmai baudžiamajame procese patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė P. Ancelis, G. Aleksonis ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tyrimo veiksmai baudžiamajame procese palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tyrimo veiksmai baudžiamajame procese" perkama kartu