0

U-977. Dramatiška legendinio nacių povandeninio laivo istorija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

U-977. Dramatiška legendinio nacių povandeninio laivo istorija

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 296
  • ISBN ar kodas: 9789955266419

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Apie Trečiojo reicho povandeninį laivą U-977 iki šiol sklando daugybė legendų. Svarbiausia jų, kad šiuo laivu paskutinėmis nacių Vokietijos dienomis į Pietų Ameriką tariamai pabėgo pats fiureris A. Hitleris.

Mįslingojo U-977 kapitonas, šios knygos autorius Heinzas Schaefferis kategoriškai neigia tokius pramanus. Savo gyvenimo kelią ir vadovaujamo laivo kelionę į Argentiną jis aprašė pasauliniu bestseleriu tapusiuose atsiminimuose, kurie pirmą kartą išleisti 1952 m.

Knygoje "U-977. Dramatiška legendinio nacių povandeninio laivo istorija" H. Schaefferis pasakoja apie povandeninių laivų įgulų gyvenimą, kovos taktiką, kai kurių sudėtingų mechanizmų ir įrangos veikimo principus. Jis netgi atskleidžia povandenininkų psichologines būsenas klaustrofobijos, stingdančio šalčio, nepakeliamo tvankumo ar priešo atakų sąlygomis.

Nors įgula nuolat jautė diskomfortą ir įtampą, vokiečių povandeniniai laivai tapo tikru sąjungininkų karo laivyno siaubu. Į kovą su admirolo Karlo Dönitzopajėgomis mesti didžiuliai ištekliai.

Vertėjas Vitalijus Šarkovas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu