0

UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams

Kaina internetu: 11,89 €
Kaina knygyne: 13,19 €*
Sutaupote: 1.30 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams

  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 210
  • ISBN ar kodas: 9786098146073

2020-09-30 11.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams" aprašymas

Šalių autonomijos principas suteikia uždarosios akcinės bendrovės akcininkui plačią diskreciją įgyvendinti dalyvio teises, o ribota atsakomybė apsaugo akcininką nuo bendrovės kreditorių reikalavimų pagal bendrovės prievoles. Tačiau akcininko veiksmų laisvė nėra absoliuti. Akcininkui draudžiama piktnaudžiauti įgyvendinant dalyvio teises ir naudojantis dalyvio statuso suteikiamomis galiomis. Akcininkui, pažeidusiam šį draudimą, gali kilti civilinė atsakomybė už nesąžiningai naudojantis dalyvio teisėmis (galiomis) padarytą kitiems asmenims – bendrovės kreditoriams, pačiai bendrovei ar kitiems jos akcininkams žalą.

Monografijoje "UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams" analizuojamos sąlygos, kurioms esant gali kilti uždarosios akcinės bendrovės akcininko civilinė atsakomybė skirtingiems subjektams, nagrinėjama tinkamo ieškovo nustatymo problematika, aptariamas akcininko piktnaudžiavimu padarytos žalos atlyginimas kitų civilinių teisių gynimo būdų kontekste, pažymimi teisės normų aiškinimo ir taikymo probleminiai aspektai, įvertinama reikšminga teismų praktika.

Monografija "UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams" skirta visiems besidomintiems šia aktualia ir problemiška bendrovių teisės sritimi.

Parašykite atsiliepimą apie "UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams, kurią skaitytojams dovanoja Lina Mikalonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lina Mikalonienė su knyga UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Mikalonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "UAB akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams" perkama kartu