0

Udo ir Dra niekaip nesusikalba (kartoninė knygelė)

Informacija

Udo ir Dra niekaip nesusikalba (kartoninė knygelė)

  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • ISBN ar kodas: 9786094193255

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Udo ir Dra niekaip nesusikalba (kartoninė knygelė)" aprašymas

"Udo ir Dra niekaip nesusikalba" - kartoniniais puslapiais, nuotaikinga ir žaismingai iliustruota pasakėlė apie keistą uodo Udo ir dramblio Dra susitikimą. Nesudėtingas, meistriškai parašytas tekstas paskatins pamąstyti ir pasikalbėti su vaiku apie tai, kaip būti nei dideliam, nei mažam, kad galėtum pastebėti, išgirsti bei suprasti gyvenančius šalia ir pats nelikti nepastebimas.


Dailininkė Marija Smirnovaitė


Naujausia Kęstučio Navako knyga „Privatus gyvulėlių gyvenimas“.

Parašykite atsiliepimą apie "Udo ir Dra niekaip nesusikalba (kartoninė knygelė)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Udo ir Dra niekaip nesusikalba (kartoninė knygelė), kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Navakas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Navakas su knyga Udo ir Dra niekaip nesusikalba (kartoninė knygelė) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Udo ir Dra niekaip nesusikalba (kartoninė knygelė) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Navakas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Udo ir Dra niekaip nesusikalba (kartoninė knygelė) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Udo ir Dra niekaip nesusikalba (kartoninė knygelė)" perkama kartu