⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ugdanti meilė vaikams. Kurkime širdžių ryšį

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ugdanti meilė vaikams. Kurkime širdžių ryšį" aprašymas

Tėvams atrodo, kad jie geriausiai žino, kaip reikia auklėti vaikus – kada juos girti, kada peikti, kaip ribotų jų laisvę. Tai atrodo paprasta, kol tai tėra klausimai apie saldainius ar žaidimą kieme su draugais. Tačiau vaikui augant situacijos darosi sudėtingesnės ir reikalaujančios kitokių sprendimų. Knygoje „Ugdanti meilė vaikams: kurkime širdžių ryšį“ mentorius ir konsultantas Danny Silk siūlo metodą, kaip remiantis krikščioniškomis vertybėmis ugdyti vaiko atsakomybę – juk be jos neįmanoma tikra laisvė. Ypač kai suaugę vaikai peržengia tėvų namų slenkstį ir iškeliauja į platųjį pasaulį ieškoti savo laimės.

Dievas žmogui davė laisvę, todėl jis pats atsakingas už savo sprendimus. Vaikystėje mus kontroliuoja tėvai, tačiau ateina momentas, kai už savo elgesį ir veiksmus turime prisiimti pilną atsakomybę. Danny Silk teigia, kad ugdymo tikslas yra parengti vaiką šiam momentui – tada laisvė neapsvaigins ir nebus pragaištinga.

Anot knygos „Ugdanti meilė vaikams: kurkime širdžių ryšį“ autoriaus, tėvai neturi galimybių kontroliuoti savo vaikų – kiekvienas galiausiai galime valdyti tik save. Net sudrausminus vaiką, jis pats priima sprendimą ar klausyti tėvų, ar juos ignoruoti. Todėl Danny Silk siūlo pakeisti griežtą liepiamąją nuosaką pasirinkimais, kad vaikai suprastų galintys rinktis patys. Anot jo, nereikia bijoti, kad vaikas susimaus – jei tai nekelia grėsmės jo saugumui, geriau leisti mažajam pačiam suprasti veiksmų pasekmes. Tėvai neturėtų būti superherojai, kurie ateina vaikui į pagalbą bet kuriuo atveju, ir visagaliai valdovai, demonstruojantys besaikę galią. Meilė, pasitikėjimas ir žmogiškumas – tai gero auklėjimo paslaptis.

„Pagrindinis šio auklėjimo bruožas – laisvė. Galimybė vaikui pačiam mąstyti, valdyti savo gyvenimą ir prisiimti atsakomybę išlaisvina ir tėvus. Taikydama šį metodą supratau, kokie iš tiesų gabūs ir nuostabūs yra mano vaikai.“
Christine Boring, dviejų vaikų mama

Danny Silk – pastorius, gyvenantis Kalifornijoje, JAV. Jis vadovauja organizacijai „Tikslinga meilė“, kuri siekia stiprinti šeimų ir bendruomenių tarpusavio ryšį – tiek vietiniu, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Su žmona Sheri augina tris vaikus, tačiau kaip globėjai buvo suteikę laikiną prieglobstį daugiau nei septyniasdešimčiai paauglių.


  • Autorius: Danny Silk
  • Leidėjas: Upė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x21, minkši viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099576541

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ugdanti meilė vaikams. Kurkime širdžių ryšį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Danny Silk pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ugdanti meilė vaikams. Kurkime širdžių ryšį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ugdanti meilė vaikams. Kurkime širdžių ryšį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ugdanti meilė vaikams. Kurkime širdžių ryšį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ugdanti meilė vaikams. Kurkime širdžių ryšį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danny Silk tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ugdanti meilė vaikams. Kurkime širdžių ryšį" perkama kartu