Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ugdymo dvasingumo raida

Sudarė: Jonas Kievišas
Kaina internetu: 16,69 €
Kaina knygyne: 18,59 €*
Sutaupote: 1,90 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 16.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ugdymo dvasingumo raida" aprašymas

Kolektyvinėje monografijoje "Ugdymo dvasingumo raida" atskleista ugdymo dvasingumo raida kaip tikrovės reiškinys ir edukologijos problema. Nustatyta, kad tai yra aplinką kuriančio ir įprasminančio subjekto problema, kuri atspindi visavertę asmenybės socialinę brandą ugdymo procese ir demokratinėje visuomenėje.

Knyga "Ugdymo dvasingumo raida" aktuali švietimo strategams, ugdytojams, būsimiems mokytojams (studentams), tėvams ir visiems, kurie rūpinasi žmogaus ir visuomenės kultūra atsižvelgdami į tautos dvasinį paveldą ir pasaulio globalizaciją.


  • Autorius: Jonas Kievišas
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098089905

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ugdymo dvasingumo raida"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Jonas Kievišas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ugdymo dvasingumo raida", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ugdymo dvasingumo raida" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ugdymo dvasingumo raida" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ugdymo dvasingumo raida"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Kievišas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ugdymo dvasingumo raida" perkama kartu