0

Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (56%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos

  • Leidėjas: Euroknyga
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9789955617563

2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos" aprašymas

Knyga "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos" pirmą kartą Lietuvoje pasakoja apie Samerhilą (Summerhill) - ypatingą, 92 metus Anglijoje veikiančią mokyklą ir ją lankiusius mokinius. Kuo tapo užaugę tokios mokyklos absolventai?

1921 m. įžymus pedagogas A.S. Nylas įkūrė tarptautinę mokyklą, kuri išsiskiria tuo, kad mokiniai turi teisę rinktis - lankyti pamokas, ar ne. Mokyklos valdymo organas yra Susirinkimas, kuriame mokiniai ir mokytojai turi po vieną balsą. Jautriems, patyrusiems gyvenime skriaudų, nepritampantiems griežtų taisyklių mokyklose mokiniams tai yra vienintelis išsigelbėjimo ratas. Tai liberalių pažiūrų ir demokratinio valdymo mokykla.

„Beveik 40 metų stebėjau, kaip pikti, įžūlūs, kupini neapykantos vaikai įžengia į laisvą Samerhilo teritoriją. Kiekvieną kartą permainos vyko palaipsniui. Laikui bėgant, tie pagadinti vaikai tapo laimingi, bendraujantys ir draugiški.“
A.S. Nylas

Vertė Asta Kulaitytė, Marija Tručinskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Edukologija. Pedagogika. Andragogika

Hussein Lucas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hussein Lucas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos" perkama kartu