0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (78%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos" aprašymas

Knyga "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos" pirmą kartą Lietuvoje pasakoja apie Samerhilą (Summerhill) - ypatingą, 92 metus Anglijoje veikiančią mokyklą ir ją lankiusius mokinius. Kuo tapo užaugę tokios mokyklos absolventai?

1921 m. įžymus pedagogas A.S. Nylas įkūrė tarptautinę mokyklą, kuri išsiskiria tuo, kad mokiniai turi teisę rinktis - lankyti pamokas, ar ne. Mokyklos valdymo organas yra Susirinkimas, kuriame mokiniai ir mokytojai turi po vieną balsą. Jautriems, patyrusiems gyvenime skriaudų, nepritampantiems griežtų taisyklių mokyklose mokiniams tai yra vienintelis išsigelbėjimo ratas. Tai liberalių pažiūrų ir demokratinio valdymo mokykla.

„Beveik 40 metų stebėjau, kaip pikti, įžūlūs, kupini neapykantos vaikai įžengia į laisvą Samerhilo teritoriją. Kiekvieną kartą permainos vyko palaipsniui. Laikui bėgant, tie pagadinti vaikai tapo laimingi, bendraujantys ir draugiški.“
A.S. Nylas

Vertė Asta Kulaitytė, Marija Tručinskienė


  • Autorius: Hussein Lucas
  • Leidėjas: Euroknyga
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955617563

Parašykite atsiliepimą apie "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

Hussein Lucas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hussein Lucas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos" perkama kartu