0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ugniabalsis Niekas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 5.70 € (44%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ugniabalsis Niekas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

"Ugniabalsis Niekas" - poezijos rinktinė su CD, serija "Gyvoji poezija".

Sigito Gedos eilėraščių rinktinė „Ugniabalsis Niekas“ pirmą kartą pasirodo su paties poeto įskaitytų eilėraščių įrašais, tarp kurių yra ir garsusis eilėraščio „Teisingo žodžio malda“ skaitymas 1991 m. Šv. Jonų bažnyčioje.

Tai pirmoji poeto rinktinė, kurioje drauge publikuojami eilėraščiai vaikams ir suaugusiems.
Rinktinės centras – ekstatinė, vizijinė, ugninga S.Gedos kalba ir vaizduotė, skirtingų balsų, erdvių ir laikų pynės, įvairios kalbančiojo kaukės ir vaidmenys, už kurių vis pasirodo mistiškasis Niekas.


Parašykite atsiliepimą apie "Ugniabalsis Niekas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ugniabalsis Niekas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")", kurią skaitytojams dovanoja Sigitas Geda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sigitas Geda su knyga "Ugniabalsis Niekas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ugniabalsis Niekas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigitas Geda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ugniabalsis Niekas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ugniabalsis Niekas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu