0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ugnies kardas

Kaina internetu: 15,49 €
Kaina knygyne: 17,89 €*
Sutaupote: 2.40 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 15.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ugnies kardas" aprašymas

„Ugnies kardas“ – trečioji maginės fantastikos žanro serijos „Paveldėtojas“ dalis. Autorius Christopher Paolini tęsia drakonų raitelio Eragono bei kitų veikėjų nuotykius.

Jaunas ūkininko sūnus Eragonas rado mėlyna akmenį, o vėliau pasirodė, kad tai iš tiesų yra drakono kiaušinis. Netrukus iš jo išsirito Safyra ir imperatorius Galbatoriksas pasiuntė savo pakalikus į drakonės medžioklę. Taip prasidėjo pirmoji knyga, po kurios sekė daugybė nuotykių, mūšių, naujų draugysčių ir išdavysčių.

„Ugnies kardas“ prasideda ten, kur baigėsi ankstesnė knyga „Vyriausiasis“.

Praėjo vos keli mėnesiai nuo tada, kai Eragonas išmoko žodžiais kurti magiją. Didžiulio mūšio su imperatoriaus kariais metu jaunasis riteris ir jo drakonė Safyra vos neatsisveikino su gyvybe. Tačiau atsikvėpti nėra kada, nes Eragoną saisto pažadų raizginys. Savo pusbroliui jis pažadėjo padėti išvaduoti imperatoriaus pagrobtą Rorano mylimąją. Tačiau jo pagalbos laukia ir Vardenai, elfai bei nykštukai, kurie kliaujasi Eragono talentais ir stiprybe. Drakonų raitelis turi pasirinkti, o jo sprendimai gali pareikalauti didžiulės aukos.

Eragonas yra didžiausia viltis išgelbėti šalį nuo tironijos. Ar paprastas ūkininko sūnus gali suvienyti sukilėlių pajėgas ir nugalėti imperatorių?

„Ugnies kardas“ – magiška įtempto siužeto istorija, kurioje ir vėl susikaus amžini priešai – gėris ir blogis.

Christopher Paolini – amerikiečių autorius. Susižavėjęs magine fantastika jis ilgai nelaukė ir vos penkiolikos pradėjo rašyti pirmą šio ciklo knygą, kurią išleido po poros metų. Devyniolikos Christopher Paolini jau buvo vienas geriausiai parduodamų „New York Times" bestselerių rašytojų. Pirmoji serijos knyga „Eragonas“ buvo ekranizuota.

Mėgstate nuotykius ir magiją? Trumpas aprašymas žada, kad knygoje jų apstu, o tą patvirtina ir palankūs atsiliepimai bei apžvalgos. Rekomenduojame visas serijos dalis įsigyti internetu, juk pirkti online dažniai yra pigiau. Geras kainas užtikrina mūsų rengiamos akcijos bei išpardavimai. Kiekvieno leidinio puslapyje rasite naudingos informacijos, tokios kaip knygos puslapių skaičius, santrauka, aprašymas, taip pat dažnai galėsite pavartyti virtualiasi ištraukas ir įsitikinti ar patinka kūrinio stilius.


 • Pavadinimas originalo kalba: Brisingr
 • Autorius: Christopher Paolini
 • Serija: Paveldėjimas
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 688
 • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090146347
 • Vertėjas: Ieva Venskevičiūtė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Ugnies kardas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ugnies kardas", kurį parašė Christopher Paolini. Siūlome ne tik išsamų "Ugnies kardas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Christopher Paolini. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ugnies kardas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ugnies kardas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ugnies kardas" perkama kartu