⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ugnis ir įniršis. Donaldo Trumpo Baltuosiuose rūmuose

Kaina: 2,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ugnis ir įniršis. Donaldo Trumpo Baltuosiuose rūmuose" aprašymas

Donaldas Trumpas nesitikėjo pergalės prezidento rinkimuose, jam nepatiko jo paties inauguracija ir jis labai bijojo Baltųjų rūmų - tai keletas faktų iš Michael Wolff skandalingos knygos "Ugnis ir įniršis. Donaldo Trumpo Baltuosiuose rūmuose", kuri pasirodė JAV knygynuose šių metų sausio pirmosiomis dienomis.

Autorius savo knygoje remiasi daugiau nei 200 interviu su pačiu prezidentu, jo artimiausiais partneriais ir administracijos atstovais.

Michael Wolff pasakoja apie Donaldo Trumpo priešrinkiminę kampaniją, rinkimus ir pirmuosius jo ir jo administracijos darbo metus. Autorius keletą mėnesių bendravo su artimais prezidentui žmonėmis ir sukurė nepavydėtiną Donaldo Trumpo paveikslą. Jis tiki, jog ši knyga privers Donaldą Trumpą palikti Baltuosius rūmus.

Interviu BBC Wolff sakė, kad pasirodžius knygai vis daugiau žmonių žiūrės į Trampą kaip į "nuogą karaliaų", kaip į netinkamą prezidento postui asmenį. Trumpas pats pavadino knygą melu, o jos autorių - "visišku nevykėliu". Jis negailestingai kritikavo savo buvusį patarėją Stepheną Bannoną, kuris davė interviu knygos autoriui. Baltųjų rūmų atstovė Sarah Sanders pavadino knygą "šiukšle" ir "pilna melo ir gandų knyga". Trumpo advokatai paskutinę minutę norėjo sustabdyti knygos spausdinimą. Ką gi pasakoja šios skandalingos knygos autorius?

Joje pasakojama apie tai, jog Trumpas nenorėjo būti prezidentu, o jo kandidatūra buvo tik reklaminė kampanija. Remiantis duomenimis, kuriuos Wolfe cituoja savo knygoje, Donaldas Trumpas nenorėjo laimėti prezidento rinkimų. Jis turėjo kitokį planą - norėjo nedidele balsų persvara pralaimėti savo varžovei Hillary Clinton, o tada pasinaudoti rinkimų kampanijos metu įgytu populiarumu toliau plėtoti savo verslą. Wolfe tvirtina, kad Trumpas ketino atidaryti savo televiziją.

Tačiau Trumpo planas nepavyko. Jo sūnus Donaldas Trampas jaunesnysis pasakojo savo draugui: "Balsavimo naktį išvydęs balsavimo rezultatus tėvas atrodė taip, tarsi būtų išvydęs vaiduoklį". Trumpo žmona Melanija, sužinojusi apie savo vyro pergalę, verkė, bet, anot knygos autoriaus, tai "nebuvo džiaugsmo ašaros".

Wolff aprašo Baltųjų rūmų šeimininką kaip tingų, kvailą, egocentrišką asmenį, nestabilią asmenybę, kuri nesugeba susidoroti su stresinėmis situacijomis. Tuo tarpu JAV valstybės sekretorius Rexas Tillersonas interviu CNN sakė, kad niekada nekilo abejonių dėl Trumpo psichologinio tinkamumo vykdyti prezidento pareigas. Jis paneigė teiginius, kad Trumpas dažnai išeina iš susitikimų su užsienio politikais dar jiems nesibaigus, nes negali ilgai susikaupti. Pasak JAV valstybės departamento vadovo, pokalbiuose dėl tokių sudėtingų klausimų kaip Šiaurės Korėja ar Afganistanas, prezidentas elgėsi labai atidžiai, išklausė argumentus ir pagrįstai atsakė į juos.

JAV prezidentas neliko skolingas savo kritikams, kurie kaltina jį psichologiniu nestabilumu ir nesugebėjimu būti šalies prezidentu. Donald Trump savo "Twitter" paskyroje rašo: "Visą gyvenimą pagrindinis mano privalumas buvo psichologinis stabilumas ir tai, kad aš, be bajerio, esu protingas... Iš pirmo bandymo tapau Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentu - tai ne tik protinga, tai genialu". "Wolfe išgalvojo savo istorijas, kad parduotų savo nuobodžią ir apgaulingą knygą", - rašė JAV prezidentas. Be to, komentuodamas knygą pavadino save "stabiliu genijumi".

Autorius Michael Wolff negaili kritikos ir kietiems Trumpo šeimos nariams. Stebėtojai pažymi, kad daugelis tų, kurie teikė informaciją Wolffui, galbūt nori diskredituoti Trumpą ir jo šeimą. Trumpo žmonos Melania pavadino knygą "bulvariniu didelio formato laikraščiu, kuris skleidžia melagingą informaciją ir absoliučią netiesą."

Kiek tiesos Michael Wolff knygoje? Vašingtono politiniuose sluoksniuose Wolfe nelaikomas labai patikimu žmogumi. Be to, daugelis tų, kurie pateikė Wolffui informaciją, yra asmeniškai suinteresuoti diskredituoti Donaldą Trumpą ir jo šeimą. Sąrašas žmonių, kuriuos Trumpas viešai įžeidė - didelis. Tačiau Wolfas ir jo šaltiniai pasiruošę gintis nuo "Donaldo Trumpo ugnies ir įniršio".

Kodėl Donaldui Trumpui patinka McDonaldas, kur ir su kuo jis leidžia vakarus ir kokiais dažais dažo plaukus? Apie šias ir kitas Baltųjų rūmų šeimininko gyvenimo pikantiškas detales pasakoja knygos "Ugnis ir įniršis" autorius Michael Wolfe.

Iš anglų kalbos vertė Aurelijus Katkevičius


  • Autorius: Michael Wolff
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663390

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ugnis ir įniršis. Donaldo Trumpo Baltuosiuose rūmuose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Michael Wolff pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ugnis ir įniršis. Donaldo Trumpo Baltuosiuose rūmuose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ugnis ir įniršis. Donaldo Trumpo Baltuosiuose rūmuose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ugnis ir įniršis. Donaldo Trumpo Baltuosiuose rūmuose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ugnis ir įniršis. Donaldo Trumpo Baltuosiuose rūmuose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Wolff tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ugnis ir įniršis. Donaldo Trumpo Baltuosiuose rūmuose" perkama kartu