0

Ugnis nedega

  • Nuolaida knygai -86%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 8.50 € (86%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ugnis nedega

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789986397694

2020-09-30 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ugnis nedega" aprašymas

Atvira meilės istorija Berlyne, psichologinis vyro rašytojo portretas.

Romane "Ugnis nedega" atsiskleidžia šiuolaikinio Berlyno vaizdas, dar neišsitrynę skirtumai tarp Rytų ir Vakarų. Kartu tai atvira meilės istorija – ilgesio ir geidulingumo kronika, rašytojo jausmų atsivėrimas.

Šiuolaikinis vokiečių rašytojas Ralfas Rothmannas (g. 1953) romane „Ugnis nedega" piešia Berlyną praėjus kone dvidešimčiai metų po sienos griuvimo. Pasakodamas apie rašytojo Volfo kūrybines kančias, vienatvę bei laviravimą tarp dviejų moterų, autorius primena suskaldytos tautos tragediją. Tai Berlyno romanas su turtingu istoriniu fonu, tai aistros, ilgesio ir geidulingumo kronika. Literatūros kritikė Beatričė von Matt įvertino romano meistriškumą, Ralfą Rothmanną pavadindama didžiu savo gildijos meistru, iškilusiu iki Peterio Handkės, Wilhelmo Genazino ir Martino Walserio („Neue Zürcher Zeitung", 2009 06 20).

Ralfas Rothmannas garsėja keliais romanais apie Berlyną, taip pat autobiografiniais romanais, vaizduojančiais Ruro sritį. Šešiolikos knygų autorius jau apdovanotas šešiolika reikšmingų literatūros premijų, tarp kurių – Hermanno Lenzo, Heinricho Böllio, Maxo Frischo, Friedricho Hölderlino ir kt. premijos.

Lietuviškasis knygos leidimas įtrauktas į 2013 metų vertingiausios verstinės šiuolaikinės literatūros sąrašą, sudaromą Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos.

Iš vokiečių kalbos vertė Regina Ivanauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Ugnis nedega"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ugnis nedega, kurią skaitytojams dovanoja Ralf Rothmann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ralf Rothmann su knyga Ugnis nedega jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ugnis nedega patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ralf Rothmann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ugnis nedega palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ugnis nedega" perkama kartu