⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ugnis

Kaina: 12,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-09-09 gintare

isties tai mano dukra isigijo sia knyga.atostogaujant atsitiktinai paemiau i rankas ir ka-isitraukiau.teko ir pirma skaityti,kad "visus galus suristi" ir dabar trecios laukiam abi :))


2022-08-31 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ugnis" aprašymas

„Ugnis“ – antroji intriguojančios trilogijos dalis, tapusi pasauliniu bestseleriu, išverstu į daugiau nei 25 užsienio kalbas. Pirmoji dalis – „Ratas“.

Po trumpų vasaros atostogų be magijos, Išrinktosios raganos vėl turi sutelkti budrumą. Mažame Engelsfošo miestelyje ima dėtis keisti dalykai – nuolat laikosi nepakeliamas karštis, miškas merdi. Visą miestą ir mokyklą apima nesveika pozityvumo beprotystė, skatinama keistos sektos, pasivadinusios PE draugija.

Panašu, kad norėdamos kovoti su blogosiomis magijos jėgomis ir surasti demonų palaimintąjį merginos privalės išmokti viena kita pasitikėti. Tik betarpiškai susivienijusios jos gali pamėginti atitolinti apokalipsę, kuri pražudytų visą žmoniją...

Iš švedų kalbos vertė Raimonda JonkutėKiti taip pat domėjosi


2015-09-09

isties tai mano dukra isigijo sia knyga.atostogaujant atsitiktinai paemiau i rankas ir ka-isitraukiau.teko ir pirma skaityti,kad "visus galus suristi" ir dabar trecios laukiam abi :))

Parašykite atsiliepimą apie "Ugnis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ugnis", kurį pristato Mats Strandberg, Sara B. Elfgren. Siūlome ne tik išsamų "Ugnis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mats Strandberg, Sara B. Elfgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ugnis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ugnis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ugnis" perkama kartu