0

Ūkė Pūkė grįžta namo

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,69 €*
Sutaupote: 4.70 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ūkė Pūkė grįžta namo

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 25x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786094730931

2020-11-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ūkė Pūkė grįžta namo" aprašymas

„Ūkė Pūkė grįžta namo“ – istorija apie tikrus draugus. Skubėdama grįžti namo po atostogų užsienyje, Kristupo šeima pamiršta žaislinę pelėdžiukę. Supratęs, kad jo geriausia draugė nesugrįžo kartu, berniukas organizuoja jos paiešką. Likusi viena Ūkė Pūkė irgi nesėdi rankų sudėjusi. Mažylė ieško kelio namo, tačiau kaip jį surasti, jei esi tokia maža ir nežinai, kur dabar esi ir kur apskritai gyveni?

Perskaitę knygelę „Ūkė Pūkė grįžta namo“ vaikai ne tik išgirs apie Ūkės Pūkės nuotykius, bet ir sužinos, kaip elgtis pasiklydus. O išmokę svarbią pamoką galės pažaisti lėlių teatrą.

Knygoje „Ūkė Pūkė grįžta namo“ rasite lėlių teatro sceną, keičiamą scenovaizdį ir pagrindinius istorijos veikėjus-lėles.

2015 m. knyga nominuota Latvijos meniškiausios knygos apdovanojimui.

Parašykite atsiliepimą apie "Ūkė Pūkė grįžta namo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ūkė Pūkė grįžta namo, kurį parašė Zane Zusta. Siūlome ne tik išsamų Ūkė Pūkė grįžta namo aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zane Zusta. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ūkė Pūkė grįžta namo. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ūkė Pūkė grįžta namo dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Ūkė Pūkė grįžta namo" perkama kartu